Reklam
  • Reklam
İşte Kıbrıs gündemi..

İşte Kıbrıs gündemi..

KKTC gündemi haftanın son iş günün yoğun başlıklarla tamamlıyor. Resmi ziyaretler ve eylemler ön planda. Taksitli maaş ödemesiyle en büyük tartışma konularından biri. İşte detaylar..

Reklam
01 Nisan 2016 - 06:04
Reklam

KTAMS, Eski Eserler ve Müzeler Dairesi Mağusabölge sorumluluğuna yapılan görevlendirmeyi  kınamak için Turizm Bakanlığı önünde eylem yapacak (09.30)

TDP Genel Başkanı Cemal Özyiğit, KTAMS ve Kamu Sen yetkililerinden oluşan heyeti kabul edecek  (10.00)

“Sivil Savunma, Afet ve Acil Durumlara Milli Müdahale Tatbikatı-2016” ile ilgili “Seçkin Gözlemci Günü” Gazimağusa Arkın Palm Beach Otel bölgesinde yapılacak. Meclis Başkanı Siber de katılacak (10.30)

Tatbikat kapsamında Başbakanlık kavşağında “şüpheli paket” senaryosu çerçevesinde PGM uzman ekiplerinin müdahalesi ve şüpheli paketin patlatılması (10.50)

Hayvancılar Birliği, Birlik lokalinde basın toplantısı gerçekleştirecek (12.00)

KTOEÖS,BKP’yi ziyaret edecek (14.00)

DP-UG Genel Başkanı Serdar Denktaş, KTAMS ve KAMU-SEN yetkililerini kabul edecek (15.00)

Dışişleri Bakanı Emine Çolak, Amerikan Üniversitesi’nde öğrenim gören ABD’li üniversite öğrencilerinden oluşan heyeti Kıbrıs sorunu hakkında bakanlık salonunda bilgilendirecek (15.30)

Turizm Sezonu Açılış Kokteyli , Cumhurbaşkanı Akıncı ve Meclis Başkanı Siber’in de katılımıyla Turizm Bakanı Sucuoğlu’nun himayesinde  Escape Beach Club’da yapılacak  (18.00)

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Girne Amerikan Üniversitesi Spectrum Uluslararası Kongre Merkezi’nde konser verecek (20.00)

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Askeri kantinlere de zam!..
Askeri kantinlere de zam!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 20 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 20 Eylül 2018