Reklam
  • Reklam
İş Bankası’ndan Fonlu Mevduat Hesabı!

İş Bankası’ndan Fonlu Mevduat Hesabı!

Türkiye İş Bankası, birikimleri aynı anda iki farklı yatırım aracında değerlendirme fırsatı sunan Fonlu Mevduat Hesabı’nı hayata geçirdi.

Reklam
13 Şubat 2017 - 12:08
Reklam

Türkiye’de tasarruf bilincinin gelişmesine öncülük eden İş Bankası, yeni ürünü Fonlu Mevduat Hesabı ile tasarruflarını vadeli mevduat olarak değerlendirmeyi tercih edenlere aynı zamanda yatırım fonu getirisinden yararlanma imkânı da sunuyor. Birikimleri vadeli mevduatta ve yatırım fonunda birlikte değerlendiren Fonlu Mevduat Hesabı, tasarruf sahiplerine avantajlı birikim olanağı sağlıyor. Böylelikle müşteriler başka bir uğraşa gerek kalmadan, birikimlerini aynı hesapta iki ayrı yatırım aracında değerlendirmenin kolaylığı ve avantajını yaşıyor.

 

Cazip faizli mevduat ve yatırım fonu bir arada

 

Fonlu Mevduat Hesabı ile yatırımcının tercihine göre birikim tutarının %10, %20 veya %30’u ‘Birikim Hesabı Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu’nda değerlendirilirken, birikimin, kalan kısmı 32-181 gün vade aralığında TL cinsinden vadeli mevduat hesabında avantajlı faiz oranları ile değerlendiriliyor. Fonlu Mevduat Hesabı minimum 50.000 TL ile açılabiliyor.

 

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen yaptığı açıklamada, “Bankamız, toplumun her kesiminde tasarruf bilincinin yerleşmesi ve gelişmesine katkı sağlayacak, farklı müşteri ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiş finansal ürün çeşitliliği yaratarak tasarrufun gelişmesi ve yerleşmesine destek oluyor. Fonlu Mevduat Hesabı, tasarruf sahiplerine vadeli mevduat ve yatırım fonu getirisini bir arada sunarak kolaylık ve kazanç avantajı sağlıyor”  dedi.

 

Fonlu Mevduat Hesabı tüm İş Bankası şubelerinden kolayca açtırılabiliyor.

 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 20 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 20 Eylül 2018
Askeri kantinlere de zam!..
Askeri kantinlere de zam!..