Reklam
  • Reklam
İş arayanlar için fırsat! Dev yatırım için 208 kişilik...

İş arayanlar için fırsat! Dev yatırım için 208 kişilik münhal açıldı!

Kıbrıs ekonomisi yeni bir yatırımla tanışıyor. Girne'de hizmete girecek dev sağlık yatırımı, iş arayanlar veya iş değiştirmek isteyenler için de çok cazip fırsatlar sunuyor. İşte 208 kişilik iş ilanının detayları..

Reklam
03 Ağustos 2016 - 15:08 - Güncelleme: 05 Ağustos 2016 - 03:19
Reklam

Kıbrıs ekonomisi yeni bir yatırımla, iş arayanlar yeni bir iş kapısıyla tanışacak. 15 Kasım 2016’da hizmete girecek olan, modern ve tam donanımlı alt yapısı ile Girne bölgesi halkını kaliteli sağlık hizmetleri ile buluşturmaya hazırlanan Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne, hekim kadrosu dışında, 47 branşta, 208 personel alınacağı açıklandı.

Yapımında sona gelinen ve tamamlanması için geri sayıma geçilen, tam teşekküllü ve tüm anabilim dallarını içerecek olan hastanenin, her türlü tıbbi donanımına ilişkin alım faaliyetleri yoğun bir şekilde devam ederken, personel istihdamı için de 47 farklı branşta 208 kişilik münhale çıkıldı.

19 AĞUSTOS MESAİ BİTİMİNE KADAR BAŞVURU KABUL EDİLECEK

Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nin hizmete girmesiyle birçok kişiye iş olanağı sağlanacağının belirtildiği açıklamada, sağlık çalışanlarının yanında, destek hizmetleri için de açılan tüm kadrolara, adaylar 19 Ağustos, 2016 Cuma, mesai bitimine kadar başvuruda bulunabilecek.

“GİRNE BÖLGESİ HALKINI KALİTELİ VE ÇAĞDAŞ SAĞLIK HİZMETLERİ İLE BULUŞTURACAK OLMANIN HEYECANINI TAŞIYORUZ”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nail Bulakbaşı, “Düşük doz radyasyon özelliği ile en güvenli, cihaz parkuru ile ise Kıbrıs’ta kurulu en donanımlı hastane olma özelliklerini taşıyacak hastanemizin, yapımı ve tıbbi donanımı ile ilgili sona yaklaştığımız şu günlerde, 47 branşta 208 kişilik istihdam olanağı yaratmış bulunuyoruz.  Temel atma töreninden tam bir yıl sonra, 15 Kasım, 2016’da, hizmete girecek hastanemizde, Girne Bölgesi halkını kaliteli ve çağdaş sağlık hizmetleri ile buluşturacak olmanın heyecanını taşıyoruz” dedi. 

BAŞVURU ADRESLERİ

Hemşire, hasta bakıcı, temizlik ve yardımcı hizmet görevlileri, laboratuvar teknik personeli, radyoloji, anestezi, ameliyathane ve kan bankası teknikerleri yanında ameliyathane, elektrik, sterilizasyon, eczane, anjiyo teknisyenleri, insan kaynakları, arşiv, çağrı merkezi gibi birçok farklı kadro için personel alımı yapılacağı duyurulan hastane için başvurular, Girne Üniversitesi Rektörlüğü’nden veya e-posta yoluyla insankaynaklari@kyrenia.edu.tr’den kabul edilecek.

BAŞVURU ÖNCESİ AYRINTILI BİLGİ İÇİN

Adaylar, 0392 675 10 00 numaralı telefondan 1245’i tuşlayarak, açılan kadrolarla ilgili ayrıntılı bilgi alabilecek.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Coldwell Banker Novest, münhal açtı!..
Coldwell Banker Novest, münhal açtı!..
MTS Tur, münhal açtı!..
MTS Tur, münhal açtı!..