Reklam
  • Reklam
İnternet servis sağlayıcı olarak hizmet vermeye başlayan...
Reklam

İnternet servis sağlayıcı olarak hizmet vermeye başlayan Lifecell Digital, muhteşem bir lansman gecesi ile tanıtıldı!

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in (KKTCELL), ev internetinde kaliteli hizmet, kesintisiz hız, ödeme çeşitliliği ve kolaylığı yeni markası Lifecell Digital, muhteşem bir lansman gecesi ile tanıtıldı.

Reklam
12 Ekim 2018 - 10:53
Reklam

İnternet servis sağlayıcı olarak hizmet vermeye başlayan Lifecell Digital, muhteşem bir lansman gecesi ile tanıtıldı!

Ekonomik, sosyo-kültürel ve teknoloji bakımından Kuzey Kıbrıs'ın yaşama değer katmış şirketlerinden biri olan Kuzey Kıbrıs Turkcell’in (KKTCELL) yeni markası Lifecell Digital, muhteşem bir lansman gecesi ile tanıtıldı.

Gerçekleşen lansmnan gecesinde keyifli saatler yaşandı ve birbirinden değerli isimler konuşma yaptı.

Lifecell Digital’in ülkemiz için önemli bir yatırım olduğunu söyleyen Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarı Kemal Bağzıbağlı, tüm sektörün önünün açılması gerektiğini ve bunu başaracaklarını savundu.

Kuzey Kıbrıs Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Koç: “Çok şey istemiyoruz. Sadece önümüzü açın.” dedi.

Lifecell Digital ile bu sektördeki çıtayı yükselteceklerini öne süren Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Harun Maden, Kuzey Kıbrıs’ta kaliteli internet, kesintisiz hız, 7/24 çağrı merkezi ile üstün müşteri hizmeti, ödeme kolaylığı ve çeşitliliği ile yeni paketlerle hız seçenekleri sunacaklarını açıkladı.

Lifecell Digital Genel Müdürü Emre Erosal ise: “Lifecell Digital’ı uçuracak, zirveye taşıyacağız.” dedi.

“Lifecell Digital ev interneti kesintisiz hızı ile uçuruyor!”

Lifecell Digital’da aylık ödeme kolaylığından yararlanıp, 7/24 hizmet alabilirsiniz. Siz de hemen Lifecell Digital’a geçin, lansmana özel %25’e varan indirim fırsatını kaçırmayın!

İşte, Life Digital hakkında merak edilenler:

*Lifecell Digital farklı hızlarda uçuran Kablosuz (Wireless) Sabit Geniş bant internet servisini en avantajlı fiyatlarla sunuyor.

*Aktivasyon ve kurulum ücreti alınmıyor.

*Peşin paketlerden KKTC’de yaşayan tüm bireyler, taahhütlü paketlerden ise sadece Kuzey Kıbrıs Turkcell faturalı müşterileri yararlanabiliyor.

*Life Ev internet ürünleri 5 Mbps indirme (download) 1 Mbps yükleme (upload), 10 Mbps indirme (download) 2 Mbps yükleme (upload), 20 Mbps indirme (download) 4 Mbps yükleme (upload) hızlarında hız paylaşımlı (dedike olmayan) paketler. Bunlar internet üzerinden video izleme, web kullanımı gibi ihtiyaçları olan ev kullanıcıları için öneriliyor.

*Life Extra internet ürünleri 5 Mbps indirme (download) 5 Mbps yükleme (upload), 10 Mbps indirme (download) 10 Mbps yükleme (upload), hızlarında hız paylaşımlı (dedike olmayan) ve sabit IP sağlayan paketler. Bunlar buluta veri yükleme, internet üzerinden güvenlik kamerası görüntüleri izlenmesi gereken noktalara, bir başka değiş ile yükleme yönünde de bant genişliği ihtiyacı olan kişiler için öneriliyor.

*Life Dedike internet ürünleri 15 Mbps indirme (download) 15 Mbps yükleme (upload), 25 Mbps indirme (download) 25 Mbps yükleme (upload), 35 Mbps indirme (download) 35 Mbps yükleme (upload), 45 Mbps indirme (download) 45 Mbps yükleme (upload), hızlarında hız kullanıcıya dedike (paylaşımlı olmayan) paketler. Bunlar şubeleri arasında veya internete çıkışta dedike bant genişliği ihtiyacı olan kurumlar için öneriliyor.

*Seçtiğiniz paketin hızını müşteri hizmetlerini arayarak veya satış mağazalarına talebinizi ileterek değişebilirsiniz. Peşin ödemişseniz ve hızınızı arttırmak isterseniz, fiyat farkını ödemeniz sonrası hız değişikliği gerçekleştiriliyor.

*Lifecell Digital internet servisi için 2 farklı ödeme seçeneği bulunuyor. İlk seçenek internet servisinin toplam süresi için belirlenmiş toplam ücretin peşin ödenmesi. Bir diğer seçenek de internet servisinin aylık ücretinin Kuzey Kıbrıs Turkcell faturasına aylık olarak yansıtıldığı taahhütlü alım seçeneği. Bu seçenekten sadece Kuzey Kıbrıs Turkcell faturalı hat sahipleri yararlanabiliyor.

*Evde internet hizmetleri ile ilgili her işlemi çağrı merkezinden ve Lifecell Digital bayilerinden yaptırabilirsiniz. Ayrıca www.lifecelldigital.com web adresinden ve [email protected] e-mail adresinden de taleplerinizi ulaştırabilir paketler hakkında bilgi alabilirsiniz.

* Lifecell Digital Müşteri Hizmetlerine +90 533 878 05 35 numarasından ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ekonomi ve siyaset gündemi- 7 Aralık 2019
Ekonomi ve siyaset gündemi- 7 Aralık 2019
7 Aralık Cumartesi Dolar/TL güne nasıl başladı? İşte detaylar...
7 Aralık Cumartesi Dolar/TL güne nasıl başladı? İşte...