Reklam
  • Reklam
İnsan kızına bunu yapar mı?

İnsan kızına bunu yapar mı?

Eski eşini ve kızını defalarca darp eden, sürekli alkol alıp kapılarına dayanan Kemal Avcı, bu kez de 17 yaşındaki kızının kulak zarını patlatt

Reklam
18 Temmuz 2017 - 09:58 - Güncelleme: 18 Temmuz 2017 - 13:15
Reklam

Eski eşini ve kızını defalarca darp eden, sürekli alkol alıp kapılarına dayanan Kemal Avcı, bu kez de 17 yaşındaki kızının kulak zarını patlattı 

Alkol alıp sürekli eski eşinin kapısına dayanan ve yaşadığı yerde olay çıkaran Kemal Avcı bu kez haddini fazla aştı. Alsancak’ta yaşayan eski eşinin önceki gece kapısına dayanan ve onun nişanlısı ile kavgaya tutuşan zanlı Avcı, kavgayı ayırmak isteyen 17 yaşındaki kızına tokat atıp kulak zarını yırttı. Şikayet üzerine gözaltına alınan zanlının daha önce de eski eşini ve kızını 5 kez darp ettiği, ayrıca 2016 yılında da eski eşini ciddi şekilde darp ettiği için davalık olduğu öğrenildi. Hakkında, “Vahim zarar, ciddi darp” suçlarından başlatılan soruşturma tamamlanan zanlı dün teminat talebi ile Girne’de mahkemeye çıkarıldı. 

KAPIYA DAYANDI 

Zanlı hakkındaki soruşturmayı yürüten polis, zanlının 13 Temmuz tarihinde saat 22.00 sıralarında Alsancak’ta Ankara Caddesi üzerinde eski eşinin apartmanı önünde kavga çıkardığını söyledi. Polis, zanlının eski eşinin nişanlısını görmesi üzerine kavgaya tutuştuklarını bu esnada kavgayı ayırmak için araya giren kızının yüzüne tokat atarak kulak zarını patlattığını kaydetti. Soruşturmayı yürüten polis, zanlının aşırı alkol tesiri altında 5 kez eşini ve kızını darp ettiğine dair poliste dosyası olduğunu, 2016 yılında yine alkollü bir esnada eski eşinin kaldığı apartmana giderek kapıyı kırıp “Kasti hasar” suçu işlediğini belirtti. 

Polis, çevreden yapılan soruşturmada ise zanlının sürekli olarak alkol kullandığı, her alkollü olduğu zaman eski eşinin evine gittiğini, eve giremediği zaman kapıyı kırdığını ve eşinin yaşadığı apartmanda bağırıp çağırarak rahatsızlık verdiğini tespit ettiklerini kaydetti. 

Polis, zanlının ülkede turist statüsünde olduğunu ancak vizesinin 60 günlük olup dolduğunu ifade ederek, davaları görüşülünceye kadar uygun bir teminata bağlanması talebinde bulundu. Mahkeme, zanlının benzer suçlarını da dikkate alarak tutuklu yargılanmasına ve bu amaçla 45 gün süre ile cezaevine gönderilmesine emir verdi. 

 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 24 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 24 Eylül 2018