Reklam
  • Reklam
İngiliz piyasası ve teknoloji endüstrisi Blockchain tarafından...
Reklam

İngiliz piyasası ve teknoloji endüstrisi Blockchain tarafından ele geçirilecek.

İngiltere 28 Blockchain şirketinin ürünlerini gerçek pazarda test etmesine izin verecek.

Reklam
11 Temmuz 2018 - 09:00 - Güncelleme: 11 Temmuz 2018 - 12:52

 

İngiliz piyasası kripto projeleri için bir sanal alan oluşturdu

Financial Conduct Authority (FCA), yenilikçi ürünler, hizmetler, iş modelleri ve dağıtım mekanizmalarını içeren yeni bir gerçek yaşam deneyi sağlayan bir düzenleyici sanal alan oluşturdu. Bu sanal alan, yeni ürünler veya kavramların kontrollü bir ortamda gerçek piyasada test edilmesi için kullanılacak.

Yüzlerce proje uygulandı ve bu ayın sonuçları yayınlanan sonuçların yarısından azının “kum havuzu” kapsamında gerçek hayat testlerine etkin bir şekilde izin verilebileceğini gösterdi.

 

Test alanında kontrollü bir şekilde riskler araştırılacak

Bununla birlikte, kabul edilen %40 oranındaki projeler arasında, çok sayıda Blockchain ve kripto para odaklı işletme göreceğiz. FCA, bu projelere atıfta bulunarak, kontrollü bir ortamda tüketici risklerinin etkili bir şekilde yönetilip yönetilmediğini ve bu avantajları sağlayıp sağlamadığını araştırmaya istekli olduğunu söyledi.

Bu bildirimler, 89 girişimden 28’inin Blockchain, akıllı sözleşmeler, kripto paralar veya dağıtık defterler olarak kabul edilmesiyle birlikte, İngiliz piyasasının ve düzenleyicilerin kripto endüstrisine yönelik genel duygularını ortaya koyuyor. Aslında, Londra Borsası Grubu’nun bu projelerden birinin dünyanın üçüncü büyük borsada işlenmesine izin vermesi için yeterli.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x