Reklam
  • Reklam
İktisatbank’tan Lefkoşa maratonuna güçlü destek

İktisatbank’tan Lefkoşa maratonuna güçlü destek

İktisatbank çalışanları, bugün Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmancı’yı ziyaret ederek, 22 Ekim Pazar günü gerçekleştirilecek Lefkoşa Maratonu’na tüm İktisatbank personelinin kaydını yaptırdı.

Reklam
14 Ekim 2017 - 10:13
Reklam

 

Sabah saatlerinde İktisatbank Genel Müdürü Olgun Önal, Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Balıkcı, İktisatbank Şube ve Genel Müdürlük birimlerinin katılımıyla gerçekleşen ziyarette, toplam 250 İktisatbank çalışanı için kayıt yaptırıldı.

 

Tüm İktisatbank çalışanları için katılım ücretini LTB Başkanı Harmancı’ya bizzat teslim eden İktisatbank Genel Müdürü Olgun Önal; LTB tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl geliri SOS Çocuk Köyü'ne bağışlanacak bu etkinliğe katılarak, SOS Çocuk Köyü'ndeki çocukların 'gülümsemelerine' bir nebze de olsun katkı yapabilme amacnda olduklarıı belirterek, #SOSÇocukKöyüGülsün sloganı ile Pazar günü tüm personelleri ile maratonda yer alacaklarını söyledi.

 

İktisatbank’ın köklü kurumsal kültürüyle KKTC iş dünyasının toplumsal yanı en güçlü üyelerinden biri olarak, her yıl kurumsal yurttaşlık bilinci dahilinde çok çeşitli toplumsal paylaşım projelerine destek verdiğinin altını çizen Önal “yaşadığımız toplumun yaşam kalitesini yükseltmek, halkımıza ve diğer paydaşlarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek amacıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi. Duyarlı tüm kurumları bu etkinliğe destek vermeye çağrı yaparak sözlerini tamamlayan Önal, LTB Başkanı Sayın Harmancı’ya da böylesi anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yaptıkları için teşekkür etti.

 

http://www.ekonomikibris.com

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kaner Şirketler Grubu, münhal açtı!..
Kaner Şirketler Grubu, münhal açtı!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 22 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 22 Eylül 2018