Reklam
  • Reklam
İktisatbank mobil bankacılık uygulamasını kullandılar,...

İktisatbank mobil bankacılık uygulamasını kullandılar, kazandılar..

Kıbrıs Türk bankacılık sektörünün öncü bankalarından İktisatbank, bu kez teknoloji dağıttı. Bankanın özel uygulamasını kullananlar arasında yapılan çekiliş sonuçlandı. İşte kazananlar..

Reklam
17 Ağustos 2016 - 11:47 - Güncelleme: 22 Ağustos 2016 - 10:15
Reklam

Kıbrıs’ın 100% mobil uygulama teknolojisi ile hazırlanmış ilk bankacılık servisini hizmete sunan İktisatbank, İktisatMobil’i kullananlar arasında yaptığı çekiliş ile 3 kişiye iPhone 6S, 3 kişiye de Samsung Galaxy Note 5 hediye etti.
Noter Nurten Halimoğlu huzurunda yapılan çekilişle belirlenen talihlilere telefonları 03 Ağustos’ta İktisatbank Genel Müdürlük Binası’nda düzenlenen bir davetle teslim edildi. 

Davet sırasında kısa bir konuşma yapan İktisatbank Genel Müdürü Olgun Önal, banka olarak dünyadaki tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiklerini, banka müşterilerinin çok daha hızlı ve modern hizmet alabilmeleri için sürekli teknolojiye yatırım yaptıklarını belirtti. Müşterilerine KKTC’nin 100% mobil teknolojisi ile geliştirilmiş ilk ve tek gerçek Mobil Bankacılık Hizmeti vermenin haklı gururunu yaşadıklarını söyleyen Önal, şanslı kullanıcıları kutlarken, İktisatMobil kullanan tüm müşterilere de teşekkür etti. 

Toplumdan aldığını topluma verme prensibiyle hareket ettiklerini belirten Önal, benzeri kampanyaların önümüzdeki günlerde de çeşitlenerek devam edeceği müjdesini verdi.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
City Mall AVM, münhal açtı!..
City Mall AVM, münhal açtı!..