Reklam
  • Reklam
İki üniversite arasında dikkat çeken işbirliği anlaşması!

İki üniversite arasında dikkat çeken işbirliği anlaşması!

Türkiye'nin güçlü vakfı üniversitesi İstanbul Aydın Üniversitesi ile KKTC'nin yeni eğitim kurumu Uluslararası Final Üniversitesi işbirliği protokolü imzaladı. İşte detaylar..

Reklam
05 Eylül 2016 - 09:23
Reklam

Uluslararası Final Üniversitesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi arasında işbirliği protokolü imzaladı. Protokol , öğretim üyesi ve öğrenci değişimi ile akademik ve araştırma konularında işbirliği yapmayı içeriyor.

Protokole Uluslararası Final Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Abdullah Öztoprak ile İstanbul Aydın Üniversitesi adına Prof. Dr. Yadigar İzmirli imza koydu.

Prof. Dr.  Abdullah Öztoprak, konuya ilişkin açıklamasında, İstanbul Aydın Üniversitesi ile imzalanan işbirliği protokolünün önemine işaret ederek, yeni işbirlikleri için adımlar atmaya devam edeceklerini söyledi. Öztoprak, eğitimde akademik çalışma ile pratiği buluşturacak bir anlayışla çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti. Öztoprak, öğrencilerin iş yaşamında başarılı olacak şekilde yetiştirileceklerini söyledi.

FİNAL ÜNİVERSİTESİ İRAN VE NİJERYA’DA TEMSİL EDİLECEK

Uluslararası Final Üniversitesi’nin İran ve Nijerya’da temsil edileceği anlaşmalara da imza konuldu. Rektör Öztoprak’ın girişimleri sonucu Uluslararası Final Üniversitesi’ni İran’da temsil etmesi için Reza Eghtedae ile anlaşma imzalanırken, üniversiteyi Nijerya’da Books Embassy firmasının temsil etmesi için anlaşmaya varıldı.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 18 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 18 Eylül 2018
"Türk lirası" Garanti Bankası ile daha avantajlı!..