Reklam
  • Reklam
HTC’den Blockchain telefonu geliyor...
Reklam

HTC'den Blockchain telefonu geliyor...

Kendini “akıllı telefon cihazlarındaki öncü yenilikçi” olarak tanıtan HTC Blockchain telefonu için piyasaya çıkış zamanını duyurdu.

Reklam
12 Temmuz 2018 - 09:51 - Güncelleme: 12 Temmuz 2018 - 12:05
Reklam

 

Blockchain telefonlar ile ilgili genel bir bilgi eksikliği olmasına rağmen, HTC, akıllı telefonun bu yılın 3. Çeyreğinde piyasaya sürmeyi planladığını açıkladı. Şirket tarafından verilen tarih 4 aylık bir zaman dilimini kapsadığı için henüz hangi ay çıkacağı ile ilgili net bir tarih verilmedi.

 

HTC Blockchain telefonu ile oyunun kurallarını değiştirmeyi hedefliyor

HTC’nin kripto departman şefinden alınan bir bilgiye göre, telefonun odak noktası, verilere ve dijital kimliğe sahip olma konusundaki duyarlılık üzerine olacak: Yeni internet çağında insanlar genellikle verileri hakkında daha bilinçli. bu da kullanıcının dijital kimliğine sahip olmaya başlaması için mükemmel bir fırsattır. Exodus, telefonun en kişisel cihaz hali olduğu için başlamak için harika bir yer ve ayrıca tüm verilerinizin kaynağı olduğu yer. İnterneti dağıtmak ve modern kullanıcı için yeniden şekillendirmek için sunduğu fırsattan dolayı heyecan duyuyorum.

HTC’nin şu anda en popüler ikinci dApp oyunu (Etheremon’dan sonra) olan CryptoKitties ile birlikte çalıştığı da biliniyor. Beklenti ise CyproKitties ile yapılan işbirliğinin, benzersiz dijital ürünler üreten reklam öğeleri için bir “platform ve dağıtım kanalı” yaratmanın yolunu açmasıdır. Telefon yapım şirketi, ortaklığın “değişimi mümkün olmayan, tahsil edilebilir, pazar yeri ve kripto oyun mağazası” nın başlangıcı olduğunu açıkladı.

Bitmark ayrıca HTC ile telefon üretimi konusunda da ortaklık kurdu. Ancak işbirliğinin ne getireceği henüz bilinmiyor. Bitmark’ın kendi web sitende yaptığı açıklama şu şekilde: Size kendi planlamanızı organize etme olanağı tanıyarak dijital hayatınızın sahipliğini almanızı sağlıyoruz.  Bu da kesinlikle HTC’nin telefon vizyonu ile tam uyum sağlıyor.

 

Blockchain telefon hakkında henüz daha fazla ipucu bulunmuyor

Yukarıda belirtilen bilgiler haricinde, telefon hakkında daha fazla ayrıntı yayınlanmadı. Şu andan itibaren, telefonun piyasa çıkış dönemi harici nasıl görüneceğine dair bir ipucu bile olmadı.

HTC, “önümüzdeki aylarda” daha fazla bilgi vereceğini vaat ediyor. Ancak şimdiye kadar gizemli telefonun şirketin talihini döndürebileceği şüpheli görünüyor. Şirket, 2013 yılındaki dünya çapında 19.000 çalışanlı büyük bir şirketten şu an sadece 5.000 çalışana kadar düşerek büyük bir küçülme yaşadı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x