Honda Kıbrıs'tan, muhteşem indirim fırsatı!..

Kuzey Kıbrıs'ın kişisel farklılıklarını tanıyarak ve saygı ve dürüstlük kavramları kapsamında müşterilerine kaliteli hizmet ve eşit fırsatlar sunmayı hedef alan motorlu araç şirketlerinden Honda Kıbrıs, modern ve çağdaş çizgilerle şekillendirilen Honda HR-V modelinde 3.000 € kur indirimi uyguluyor. İşte detaylar...


Honda Kıbrıs'tan, muhteşem indirim fırsatı!..

Honda Kıbrıs'tan, muhteşem indirim fırsatı!

Kuzey Kıbrıs'ın global bakış açısını koruyarak, müşteri memnuniyetini sağlamak için en iyi kalitede ve kabul edilebilir fiyatlarda ürün sunan motorlu araç şirketlerinden Honda Kıbrıs, Honda HR-V modelinde döviz kurlarında meydana gelen düşüşler doğrultusunda indirim uyguluyor.

"İthalattaki kur uygulamasından dolayı kurlarda yaşanan düşüşü Honda HR-V fiyatlarına yansıttık." şeklinde açıklama yapan Honda Kıbrıs, güven veren sağlam görünüm ve sportif yan profile sahip Honda HR-V modeline özel 3.000 € kur indirimi yapıyor. Buna göre ise modelin fiyatının 29.900 €'ya düştüğünü belirtiyor.

31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olacak bu indirim fırsatını kaçırmak istemiyorsanız, Honda Kıbrıs'a uğramayı unutmayın!

Detaylı bilgi için:

İletişim: +90 392 673 00 33

Adres: Şehit Mustafa Ahmet Ruso Caddesi, Lefkoşa