TEB'den telefon kazandırma kampanyası!..

Türk Ekonomi Bankası (TEB), yeni bir kampanya başlattı! İşte detaylar...


TEB'den telefon kazandırma kampanyası!..

 

TEB'den telefon kazandırma kampanyası!

Kuzey Kıbrıs'ın köklü bankalalarından olan Türk Ekonomi Bankası, müşterilerine 4 Eylül-19 Kasım tarihleri arasında "telefon kazandırma" kampanyasını düzenledi. Evet, yanlış duymadınız telefon kazanıyorsunuz! Çekilişte kazanacağınız marka ise Samsung Galaxy S9 Plus/Samsung Galaxy Note 9! 

Bankacılık işlemlerinizi CEPTETEB İnternet Şubesi veya CEPTETEB Mobil Şube'den istediğiniz zaman istediğiniz yerde gerçekleştirin, hem zamanınız size kalsın hem de Samsung Galaxy S9 Plus/Samsung Galaxy Note 9  kazanma şansını yakalayın!

Kampanya Detayları

*Kampanya, 4 Eylül 2018 00.01-19 Kasım 2018 23.59 tarihleri arasında geçerli olacak.

*CEPTETEB İnternet Şubesi ve mobil uygulamasını hiç kullanmamış veya kanal kullanımı pasif durumda olan ve kampanya tarihleri arasında kanal kullanımını aktifleştiren yani şifreleri ile giriş yapan bireysel müşteriler için geçerli.

*Kampanya kapsamında tarih aralığında; CEPTETEB İnternet Şubesi'ne giriş için 1, CEPTETEB Mobil Şube'ye giriş için 1 çekiliş hakkı olmak üzere bir müşteri en fazla 2 çekiliş hakkı kazanabilir.

*Kampanyaya katılan herkes bu katılım koşullarını kabul etmiş sayılır.

*Kampanya kapsamında hediye edilen ürünlerin teslim alınma ve tüm ödül başvuru işlemlerinin sorumluluğu kazanan talihliye ait.

*Gönderim kanalında yaşanabilecek gecikmelerden Türk Ekonomi Bankası AŞ sorumlu tutulamaz.

Çekiliş Tarih/Saati: 27.11.2018 saat 10.00

Çekiliş Yapılacak Açık Adres: Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. (Hedef Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cd. 16/1 K8 Zincirlikuyu/İstanbul

Çekiliş sonuçlarının ilan edileceği gazetenin adı: Güneş Gazetesi

Çekiliş sonuçlarının ilan edileceği tarihi: 30.11.2018

Siz de toplamda 4 adet Samsung siyah Galaxy Note 9 128GB (hat ve kart hariç) ve 6 adet Samsung siyah Galaxy S9 Plus 64GB (hat ve kart hariç) çekiliş sonucunda hediye olarak kazanmak istiyorsanız, bu dev kampanyayı kaçırmayın!

[ilgili-haber=24304]

[ilgili-haber=24305]