Near East Banktan kampanya!..

Near East Bank, müşterilerine özel kampanya düzenledi! İşte detaylar...


Near East Banktan kampanya!..

 

Near East Banktan Kampanya!

 

“TL” KREDİ İHTİYACINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ
Sahip olduğu finansal süpermarket anlayışıyla ihtiyaca uygun, yenilikçi ve finansal çözümler sunan Near East Bank, müşterilerine özel İhtiyaç Kredi Kampanyası düzenledi. Döviz kurlarındaki dalgalanmalar ve yasal mevzuattaki düzenleme ile artan TL kredi ihtiyacına özel hazırlanan kampanya sayesinde, Near East Bank her zaman olduğu gibi müşterilerine avantajlı fırsatlar sağlamaya devam ediyor.

Near East Bank kampanyalarının yüzü olan Ahmet Evan ve Mehmet Bey’in maceralarını konu alan kampanyada, hayatı boyunca doğru bankayı bulamayan Mehmet Bey’in ev, araba, ev tadilatı, kredi kartı harcamaları gibi birçok isteği var. Ahmet Evan’ın sürekli Near East Bank avantajlı kampanyalarını anlatıp Mehmet Bey’in anlamamasını konu alan reklamında, Mehmet Bey’e Near East Bankı tercih etseydi çok fazla kredisi olmayıp Near East Bank avantajlardan çok kolay yararlanabileceğinden bahsedilmekte.

Kampanyanın amacı, Near East Bank ile nasıl faydalı ve kolay bir ilişki kurulacağı anlatılmaya çalışırken, insanların tüm ihtiyaçlarını karşılaşabilecekleri ekonomik sıkıntıları Near East Banktan yardım alarak çok kolay, basit ve avantajlı bir şekilde çözebilecekleri konu edildi. Yoğun ilgi gören Near East Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası, 1.58’den başlayan aylık faiz oranı ile müşterilerin yüzünü güldürecek avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor.

Bankacılığın pek çok alanında uzun süreli ve sarsılmaz Pazar liderliklerine sahip olan Near East Banktan temin edeceğiniz İhtiyaç Kredisi için ön başvuruyu www.neareastbank.com web adresinden, www.facebook.com/NearEastBank facebook adresinde bulunan kredi aplikasyonu üzerinden veya size en yakın Near East Bank şubelerinden hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.