THY bebekli aileler için kampanya başlattı..

Uzun hat uçuşlarında seyahat edecek bebekli yolcularına verilecek seyahat kitinde; alt değiştirme örtüsü, tek kullanımlık mama önlüğü, pişik kremi, bebe losyonu ve şampuanı, yenidoğan ıslak pamuk mendili ve göğüs pedi bulunuyor


THY bebekli aileler için kampanya başlattı..

Türk Hava Yolları (THY), uzun hat uçuşlarında seyahat  edecek bebekli yolcuları için özel seyahat kiti hazırladı.

THY Basın Müşavirliği'nden yapılan açıklamaya göre, yolcularının uçuş  konforunu ve memnuniyetini ön planda tutan ve uçuş boyunca kendilerini daha rahat  hissetmeleri için çalışan milli havayolu şirketi, mükemmel bir seyahat deneyimi  için yeni fikirler geliştirmeye devam ediyor.

Bu doğrultuda, 0-2 yaş arası bebeklerin ve ailelerinin ihtiyaçları  incelenerek hazırlanan "bebek seyahat kiti", ağustostan itibaren kıtalar arası  uçuşlarda seyahat eden bebekli yolculara sunulmaya başlandı.

Özel tasarlanan bir çanta ile hazırlanan kit içerisinde; alt  değiştirme örtüsü, tek kullanımlık mama önlüğü, pişik kremi, bebe losyonu ve  şampuanı, yenidoğan ıslak pamuk mendili ve göğüs pedi yer alıyor.

Paraben, Alkol, boya ile zararlı kimyasallar içermeyen ürünler, bebek  cildinin hassasiyeti göz önünde bulundurularak üretildi.