20 Mart ekonomi ve siyaset gündemi...

İşte 20 Mart ekonomi ve siyaset gündeminden öne çıkan başlıklar...


20 Mart ekonomi ve siyaset gündemi...

1- T.C Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Bakanlar Kurulu'na başkanlık edecek, Haliç Kongre Merkezi'nde Uluslararası Futbol Zirvesi'ne katılacak.

(Ankara/14.30/İstanbul/10.00)

2- T.C Başbakanı Binali Yıldırım, AK Parti Genel Merkezi'nde partisinin Merkez Yürütme Kurulu toplantısına başkanlık edecek, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenecek Bakanlar Kurulu toplantısına katılacak.

(Ankara/12.00/14.30)

3- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iş dünyası temsilcileriyle toplantı yapacak, çay fabrikası çalışanları ve fındık işçileriyle görüşecek, muhtarlar, şehit ve gazi aileleri, hemşehri derneklerinin temsilcileriyle toplantıda buluşacak, şehit Cüneyt Akkuş'un ailesini ziyaret edecek, kanaat önderleriyle akşam yemeğinde bir araya gelecek.

(Ordu/10.30-19.30)

YASAMA YÜRÜTME SİYASET

1-T.C İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Vilayetler Evi'nde korucubaşılar ile bir araya gelecek.

(Ankara/ 10.00)

EKONOMİ

1- T.C Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, KOBİ ve ihracatçıların finansmana erişimini kolaylaştıran çalışmanın, Hazine ile Kredi Garanti Fonu arasındaki protokol imza törenine katılacak.

(Ankara / 11.00)

2- TÜİK, Şubat 2017'ye ilişkin Yurt Dışı Üretici Fiyat Endeksi'ni açıklayacak.

(Ankara /10.00)

3-T.C  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığınca, Karapınar Yenilenebilir Enerji Kaynak Alanları ihalesi gerçekleştirilecek.

(Ankara /12.00)