İktisatbank'tan SmartCard kullanıcılarına dikkat çeken sürprizler..

Kıbrıs ekonomisinin güçlü bankası İktisatbank, kampanyalarıyla da dikkat çekiyor. Banka sevgililer günü hediyesi sürpriz hediyeler verecek. İşte detaylar..


İktisatbank'tan SmartCard kullanıcılarına dikkat çeken sürprizler..

Sevgililer günü bankalar arası rekabetin de çıtasını yükseltti. İktisatbank sevgililere rüya bir tatil fırsatı sunuyor. İktisatbank müşterileri, SmartCard ile yapacakları alışverişlerde hem vade farksız  +3 taksit avantajından yararlanıyor, hem de Roma tatiline özel uçak konforu ve keyfiyle gidecek 3 şanslı çiftten biri oluyor.

3 Çifte Roma Tatili kampanyası için 5 Ocak ile 09 Şubat tarihleri arasında SmartCard ile yapılacak tek seferde 100 TL ve üzeri harcamaların her 100 TL’si için bir çekiliş numarası belirlenecek ve noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek 3 şanslı SmartCard’lı çift, 24/03/2017 – 26/03/2017 tarihlerinde (Cuma, Cumartesi, Pazar dönüş) 3 gün 2 gece Roma tatili kazanacak..

Sadece bu da değil, KKTC’de de tatil imkanı var. Sosyal medyada kampanyayı paylaşanlar arasında yapılacak çekiliş ile, şanslı bir çift KKTC’de, 3 gün 2 gecelik beş yıldızlı otel tatili kazanacak.

Talihliler 10 Şubat 2017 tarihinde noter huzurunda yapılacak çekiliş ile belirlenecek ve ertesi gün iktisatbank.com’da duyurulacak. 

[ilgili-haber=15311]