Telsim yeni yılda da kazandırmaya devam ediyor!

Telsim’in SMS bilgi yarışmasını doğru cevaplayan Murat Erkan HTC Desire 828 kazandı. Telsim yeni yılda da kazandırmaya devam edecek.


Telsim yeni yılda da kazandırmaya devam ediyor!

Telsim’in SMS bilgi yarışması ile abonelerine sorduğu soruya, doğru cevap verenler arasında yapılan çekilişte Murat Erkan HTC Desire 828 kazandı. Telsim yeni yılda da kazandırmaya devam edecek.

Murat Erkan’a ödülünü, Telsim Genel Müdürlüğü’nde, Pazarlama Bölüm Başkanı Mustafa Yiğit Özcan ve Ürün, Servisler ve Kampanyalar Bölüm Başkanı Derya Gökçe Güven verdi.

ERKAN: TELSİM ABONESİ OLMAKTAN ÇOK MEMNUNUM

Tek bir SMS ile yarışmayı kazanan Murat Erkan yaptığı açıklamada, yıllardır Telsim abonesi olduğu için çok memnun olduğunu, telefon kazandığı için de çok mutlu olduğunu ifade etti. Karpaz’da ikamet eden Erkan, kendisine gelen mesajda sorulan soruyu hemen cevapladığını, kazandığının haberini alınca çok sürpriz olduğunu söyledi.

GÜVEN: 2017’DE SÜRPRİZ YARIŞMALARIMIZ VE ÖDÜLLERİMİZ OLACAK

Ürün, Servisler ve Kampanyalar Bölüm Başkanı Derya Gökçe Güven, yeni yılda da abonelerin karşısına sürpriz yarışmalar ve ödüllerle çıkacaklarını söyledi. Telsim olarak, müşterilerin taleplerine yönelik ürünler ve kampanyalar yaptıklarını söyleyen Güven, “2017 yılında sürpriz yarışmalarımız ve ödüllerimiz olacak” dedi.

Telsim, abonelerinin karşısına sürpriz yarışmalar ve ödüller karşılarına çıkmaya devam edecek.