Ekonomi Kıbrıs Prestige dergisi Aralık sayısı çıktı..

Aydanur Arar ve Mehmet Demirci'nin kapak konuğu olduğu Ekonomi Kıbrıs Prestige Aralık sayısı yine dikkat çekiyor. City Mall Cyprus marka yöneticileri, dev yatırımın detaylarını paylaştı, Kıbrıs emlak sektöründe birçok yatırım fırsatı öne çıktı. İşte detaylar..


Ekonomi Kıbrıs Prestige dergisi Aralık sayısı çıktı..

Kıbrıs'ın tek ekonomi ve iş dünyası Ekonomi Kıbrıs Prestige, Aralık sayısı ile yayında.

Kıbrıs ekonomisine damgasını vuran gelişmeler, iş dünyasından sıcak haberler bu dergide. Tepe Home Kıbrıs Marka Yöneticisi Aydanur Arar ve Petek Pastanesi Direktörü Mehmet Demirci kapak konuğu..

Çangar Otomotiv'in BMW i8 heyecanı, Borusan Oto Kıbrıs'ın Jaguar fırsatları, Kıbrıs emlak dünyasından cazip yatırım önerileri dikkat çekiyor.

Özellikle de İstanbul’daki emlak fuarına geniş yer ayrıldı dergide. Döveç Construction, Özyalçın Construction, Tunalı İnşaat, Umay Construction, Creditwest Bank gibi birçok Kıbrıs markası, fuarı Ekonomi Kıbrıs Prestige dergisine anlattı.

Vodafone Telsim'in dev Kıbrıs zirvesi, Elexus Hotel'in birinci yıl kutlaması, Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi'nin (KSTU) yeni yol haritası da dikkat çeken ekonomi başlıkalrı arasında.

Ayaz Medya Grubu tarafından hazırlanan Ekonomi Kıbrıs Prestige dergisini online formatta okumak için TIKLAYIN.