Ekonomi Kıbrıs yeni yayın döneminde yine Genç TV'de..

Atıl Ayaz soracak, Kıbrıs ekonomisine yön veren isimler yanıtlayacak. Kıbrıs Genç TV'nin ekonomi programı Ekonomi Kıbrıs, yeni yayın dönemine dikkat çeken bir başlangıç yapıyor. İşte detaylar...


Ekonomi Kıbrıs yeni yayın döneminde yine Genç TV'de..

"Kıbrıs Türk televizyonlarının günlük ve canlı tek ekonomi programı" olarak iki yılda yüzlerce iş insanını ağırlayan, Kıbrıs ekonomisinin dikkat çeken isimlerini ve konularını gündeme taşıyan Ekonomi Kıbrıs, yeni formatıyla geliyor. 

Atıl Ayaz'ın hazırlayıp sunduğu Ekonomi Kıbrıs, yeni yayın döneminde  Perşembe akşamları ekranda olacak. 

Her Perşembe 20.30 - 22.30 saatlerinde seyircisiyle buluşacak Ekonomi Kıbrıs; hem özel konukları, hem de zengin içeriğiyle yine farkını gösterecek. 

İlk program 6 Ekim Perşembe günü.. 

İlk yayının konusu ise Kıbrıs eğitim sektörü ve üniversiteler. 

Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi Dr. Serdal Gündüz, TOBB Türkçe Konuşan Girişimciler Sözcüsü Ramazan Gündoğdu ile GAÜ Stateji ve Kariyer Planlama Uzmanı Emrah Adaklı Atıl Ayaz'ın konuğu olacak. 

Kıbrıs ekonomisine yön veren iş insanları ev sektörlerden sıcak gelişmeler, yeni yatırım projeleri ve Kıbrıs emlak sektöründen kazançlı yatırım fırsatları da Ekonomi Kıbrıs programının başlıkları arasında. 

Ekonomi Kıbrıs artık her Perşembe saat 20.30'da halkın televizyonu Kıbrıs Genç TV'de..