Ekonomi Kıbrıs Prestige editörlerinden kitap tavsiyesi: Çekilin, Ben Doktor Değilim!

Hayalinizdeki mesleği yapıyor musunuz? Ya da hedeflediğiniz kazançlara ulaşıyor musunuz? Kıbrıs ekonomisinin tek dergisi Ekonomi Kıbrıs Prestige, sizler için keyifli kitaplar öneriyor. Onlardan ilki de Coldwell Banker Türkiye Ülke Direktörü Gökhan Taş imzalı, Çekilin Ben Doktor Değilim kitabı..


Ekonomi Kıbrıs Prestige editörlerinden kitap tavsiyesi: Çekilin, Ben Doktor Değilim!

İş dünyasına ilham veren, girişimci adaylarına yol gösterecek kitaplar son dönemde en çok tercih ediliyor.

Kıbrıs'ın tek ekonomi ve iş dünyası dergisi Ekonomi Kıbrs Prestige'de de yeni bir bölüm başladı. Artık her sayıda iş dünyasına, faydalı ve keyifli kitap tavsiyeleri yer alacak. 

Ekonomi Kıbrıs Prestige editörlerinin seçtiği kitaplardan ilki Coldwell Banker Türkiye Ülke Direktörü Dr. Gökhan Taş’ın imzasını taşıyor.

Dr. Taş, aslında diplomalı bir doktor. Ama böylesine özel bir mesleği ve kariyeri bir kenara bırakıp, sonunu bilmediği bir ticaret serüvenine atılıyor.

Gayrimenkul sektöründe kırılması zor başarılara ulaşıyor, ‘dünya satış birincisi’ oluyor ve sektörün devlerinden Coldwell Banker markasını Türkiye’ye getiriyor Gökhan Taş.

Yıllar sonra da bu zorlu ve bir o kadar macera dolu başarı hikayesini de ‘Çekilin Ben Doktor Değilim’ isimli kitabında buluşturuyor. Bir yaşam öyküsünden çok, bir girişimcinin hatalarını, yenilgilerini ve sonrasında nasıl başarı elde ettiğinin formüllerini veren bu kitapta, kendinize ait pek çok şey bulabilirsiniz.

Ceres Yayınları tarafından yayınlanan kitabın D&R satış fiyatı; 16,79 TL.


EKONOMİ KIBRIS PRESTIGE DERGİSİNİ E-DERGİ FORMATINDA OKUMAK İÇİN TIKLAYIN..