Bu odunlar yok satıyor!

Soğuyan havalarla birlikte gözler yine Kıbrıs'ın pres odun markası Chimera'ya çevrildi. Şömine ve sobayla ısınanların tercihi Chimera, bu yıl üç farklı ürün çeşidiyle satışta..


Bu odunlar yok satıyor!

Kış geldi, odununuzu aldınız mı? 

Bugünler bu soruyu soranlar, Kıbrıs'ın pres odun markası Chimera'nın kapısını çalıyor. Pres odunlarla şömine ve soba yakanların vazgeçilmezi olan Chimera Pres Odunları, sezona hızlı bir başlangıç yaptı. 

 

Yüksek ısı kalitesi, issiz ve dumansız yanışıyla kullanıcılarda ezber bozan Chimera, bu yıl üç farklı ürün çeşidiyle müşterisinin karşısına çıkıyor.. 

 

Fındık kabuğu, meşe-gürgen ve sobalık pres odunlarını satışa sunan Chimera, tüketicilerin isteği ve ihtiyacına göre en idealini öneriyor. 

 

25'er kiloluk çuvallarda satılan odunların fındık kabuğu olanı 50 TL, meşe-gürgen 40 TL, sobalık olanlar ise 35 liradan satılıyor.. 

 

 

Üstelik bu yılın bir yeniliği daha var. Denemek isteyenler ya da son anda odunsuz kalanlar için 5 kiloluk mini çuvallar da hazır. Kıbrıs'ın önde gelen birçok marketinde satışa sunulan 5 kiloluk Chimera odunları da büyük ilgi görüyor.. 

 

Vatandaşı tonla odun almaktan kurtaran, odunlara yer açma derdini ortadan kaldıran Chimera, 5 çuval ve üzeri siparişlerde ise adrese ücretsiz teslimat yapıyor. Üstelik Chimera'dan alışveriş yapan müşteriler, odunların ücretini kapıda kredi kartıyla da ödeyebiliyor. 

 

Kıbrıs odun siparişinin adresi Chimera siparişi vermek için; 0 533 880 06 55'i arayabilirsiniz..