Reklam
  • Reklam
Girne, İskele ve Lefkoşa’da elektrik kesintisi...
Reklam

Girne, İskele ve Lefkoşa'da elektrik kesintisi...

Girne, İskele ve Lefkoşa'da elektrik kesintisi olacak...

Reklam
23 Temmuz 2018 - 12:31 - Güncelleme: 23 Temmuz 2018 - 16:00

 

Kıb-tekin yaptığı duyurulara göre:

GİRNE'DE ELKTRİK KESİNTİSİ

    23 Temmuz 2018 Pazartesi günü, orta gerilim elektrik şebekesinde meydana gelen arıza nedeniyle saat 12:03'ten itibaren elektrik kesilecektir.

   Ship Hotel ve Civarı, Yılan Adası ve Yolu, Oğuz Veli İlkokulu ve Çevresi, K'oğlu Caddesi ve K'oğlu Lemar Çevresi, K'oğlu Sanayii, GAÜ Bölgesi ve K'oğlu Avcılık Atıcılık Bölgesi, K'oğlu Mezarlık Bölgesi ile Karaoğlanoğlu bölgesine elektrik verilemiyor. Arızanın tespiti ve tamiri için çalışma başlatılmıştır.

İSKELE'DE ELKTRİK KESİNTİSİ

   23 Temmuz 2018 Pazartesi günü, orta gerilim elektrik şebekesinde meydana gelen arıza nedeniyle saat 05:05’ten itibaren elektrik kesilecektir.

  İskele Longbeach bölgesinde Noyanlar 15 Sitesi ve civarına elektrik verilemiyor. Arıza tespit edilmiş olup yaklaşık saat 13.00’e kadar giderileceği öngörülmektedir.

LEFKOŞA'DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

  23 Temmuz 2018 Pazartesi günü, alçak gerilim elektrik şebekesinde yapılacak proje çalışması nedeniyle saat 12:00 ile yaklaşık 14:00 saatleri arasında arızalı elektrik kesintisi vardır.  

  Lefkoşa Polis Merkezi yolu ihsan güven sokak bölgesine elektrik verilemiyor. Kesinti 2 saat olsa da elektrik enerjisi, çalışmaların seyrine göre belirtilen saatten erken veya geç verilebileceği yönünde bilgi verilyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x