Reklam
  • Reklam
GAÜ Rektöründen yeni öğrencilere mesaj var..

GAÜ Rektöründen yeni öğrencilere mesaj var..

Girne Amerikan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutsal Öztürk, LYS sonuçlarının açıklanmasının ardından bir yazılı açıklama ile; 2017-2018 Akademik Yılı itibarıyla GAÜ’de üniversite yaşamlarına başlayacak yeni öğrencilerini kutladı.

Reklam
13 Ağustos 2017 - 10:53
Reklam

GAÜ’de öğrenim hayatına yeni başlayan öğrencilere yönelik kaleme alınan yazılı açıklama şöyle;  “Çok sevdiğim öğrencilerim, Girne Amerikan Üniversitesi ‘Büyük Ailemiz’e hoşgeldiniz. Çok kültürlülüğü ile bilinen, çeşitli imkanlar ile donatılmış kampüsümüzde, nitelikli akademik ve idari kadromuz ile mutluluk ve başarıya doğru olan yolculuğumuzda, hep beraber yürüyecek olmaktan gurur duymaktayız. Bir Dünya Üniversitesi olan, Girne Amerikan Üniversitemizi tercihinizden dolayı sizi yürekten kutlarım. Bu vesile ile, öğrenimlerini sürdüren tüm öğrencilerime de esenlikler diliyor, başarılarının devamlı olmasını diliyorum.”

“BÜYÜK AİLEMİZ’İN BULUŞMA YERİ; GİRNE MERKEZ KAMPÜSÜ’MÜZDÜR”

Prof. Dr. Öztürk, mesajının son kısmında ise; 3 Kıta ve 7 ülkeye yayılmış uluslararası kampüsleri ile bir ‘Dünya Üniversitesi’ olan GAÜ’nün,  marka merkezi olarak da akredite edilen ‘Girne Merkez Kampüsü’nün, aynı zamanda, “Girne Amerikan Üniversitesi Büyük Ailesi”nin buluşma yeri olduğunu  vurgulayarak; “Bilgi ile donatılmış, yenilikçi ve farklılıklara önem veren, etik değerlerin yanında, çevreye de sahip çıkan insanlar ile dolu bir geleceği inşa etmek üzere, bu kampüse hoşgeldiniz. Uluslararası çok sayıda işbirliği, ve yine  akademik akreditasyonlarının uluslararası eşgüdümündeki, tüm fakülte ve yüksekokulları ile; ‘Girne Amerikan Üniversitemiz’ hayallerinizin gerçekleşmesinde, ebediyen siz ile beraber yürüyüp, birlikte olacaktır.” ifadelerine yer verdi.  

 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kaner Şirketler Grubu, münhal açtı!..
Kaner Şirketler Grubu, münhal açtı!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 22 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 22 Eylül 2018