Reklam
  • Reklam
Esmen Group dünyaca ünlü GUESS markasını KKTC’ye taşıyor!

Esmen Group dünyaca ünlü GUESS markasını KKTC'ye taşıyor!

Birçok markayı ve işletmeyi Kuzey Kıbrıs'a kazandıran Esmen Group, şimdi de bir Amerikan devini getiriyor. İşte detaylar.

Reklam
11 Eylül 2017 - 18:01 - Güncelleme: 11 Eylül 2017 - 22:19
Reklam

Kıbrıs ekonomisi yeni bir marka, yeni bir yatırımla tanışacak.

ABD’den dünyaya yayılan dünyaca ünlü GUESS markası, Esmen Group ile KKTC’ye geliyor. Marka anlaşmalarının imzalanmasının ardından, Esmen Group Direktörü Esin Esmen, mutluluğunu kamuoyu ile paylaştı.

Esin Esmen, “Bu gurur Kıbrıs Türk’ünün” diyerek, dünyada sadece 22 bayilik anlaşması bulunan Guess markasının, 23’üncü bayiliği Kuzey Kıbrıs’a uygun gördüğünü söyledi. Bugüne kadar, temsil ettikleri her markayı KKTC’de zirveye taşıdıklarını söyleyen Esmen, GUESS için de çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirtti. Ünlü markanın ilk mağazası, başkentin gözde mekanı Lefkoşa Dereboyu bölgesinde açılacak.

Esmen: “Dünyadaki 23’üncü GUESS bayisi Kıbrıslı Türk bir firma”

Esin Esmen, GUESS markasının bayiliğini almış olmalarını kamuoyuna şu cümlelerle duyurdu: “GUESS, dünyaca ünlü, bayilik vermeyi tercih etmeyen, bu konuda çok titiz davranan dev bir marka. GUESS, dünyada sadece 22 kez bayilik vermişti, Esmen Group 23’üncü oldu. Yani, dünyadaki 23’üncü GUESS bayisi Kıbrıslı Türk bir firma. Şimdi buna uygun adımlar atmak için yoğun bir hazırlık yapıyoruz. Tıpkı bundan önce olduğu gibi, aldığımız her markanın hakkını vereceğiz. Kişi olarak ben, 15 yıl önce Esmen Group’un ilk adımlarını attığım zaman, işe büyük bir tutkuyla başlamıştım. İlk günden itibaren aynı adanmışlık ve tutkuyla işime bağlılığımı sürdürüyorum. Tıpkı aileme ve tüm sevdiklerime olduğu gibi. Adanmışlık ve tutku devam ettiği sürece, Esmen Group bu adada ilkleri başarmaya devam edecek. Bu gurur sadece benim değil, bu ülkenin kıymetini bilen herkesin. GUESS Kuzey Kıbrıs’a hayırlı olsun.”

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rauf Denktaş Üniversitesi, 2 pozisyonda münhal açtı...
Rauf Denktaş Üniversitesi, 2 pozisyonda münhal açtı...
Altın fiyatları bugün ne kadar? Güncel altın fiyatları - 19 Temmuz 2018
Altın fiyatları bugün ne kadar? Güncel altın fiyatları - 19...