Reklam
  • Reklam
Erman Çitim’den anneler günü mesajı..

Erman Çitim'den anneler günü mesajı..

Anneler günü için iş dünyasından da mesajlar geliyor. Farz Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erman Çitim, bu özel gün için bir mesaj yayınladı. “Annelerimizi bir gün değil, her gün hatırlayalım” vurgusu yaptı..

Reklam
08 Mayıs 2016 - 12:04
Reklam

Farz Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Çitim mesajında, "Bizleri dünyaya getiren, insanı sevmeyi, ona saygı göstermeyi, iyiliği, yardımseverliği ve birçok insani meziyeti öğreten annelerimize minnet ve şükran borçluyuz" ifadelerini kullandı.

Çitim, şunları kaydetti:

"Dinimiz ve kültürümüz bize daima annelerin ve babaların kıymetli olduğunu anlatmıştır. Onların ihmal edilmesi, unutulması, köşelerinde yalnız ve bir başlarına bırakılmaları kabul edilemez. Sadece Anneler Günü’nde değil, yılın her günü annelerimizi hatırlamamız gerekmektedir.

Bu geleneklerin bozulmadan devamını ve gelecek kuşaklara aktarılmasını temenni ediyorum. Anneler Günü’nün annelerimizi hatırlamamıza, onlara sevgimizi ve saygımızı göstermemize vesile olmasını diliyorum.

Anneler Günü’nün tüm müslüman aleminde birlik ve beraberliğimize, huzur ve kardeşliğimize katkı sağlamasını temenni ediyorum.

Tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyor, bütün annelerimize saygılarımı sunuyorum."

Erman Çitim

Farz Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 24 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 24 Eylül 2018