Reklam
  • Reklam
Erman Çitim: “Güçlü Başkan ve Güçlü Türkiye ile...
Reklam

Erman Çitim: “Güçlü Başkan ve Güçlü Türkiye ile mücadeleye devam”

15 Temmuz için Erman Çitim de bir mesaj yayınladı. FETÖ ile mücadele vurgusu yapan Çitim, güçlü Türkiye mesajı verdi.

Reklam
15 Temmuz 2018 - 13:58
Reklam

15 Temmuz kanlı darbe girişiminin ikinci yıldönümü için Birlik Vakfı Kıbrıs ve Türk İslam Kültür Cemiyeti Mütevelli Heyeti Bakan Vekili Erman Çitim bir mesaj yayınladı. 

“Hain kalkışmadan, kutlu zafere” diyen Çitim. Türk milletinin Başkan Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde destan yazdığını vurguladı.

Türkiye düşmanı uzaktan kumandaların, Fethullahçı Terör Örgütü maşası ile yaptığı bu girişimde, halkın gücünün ve milletin tek vücut oluşunun tüm planları alt üst ettiğini hatırlattı Çitim. 

 

"Daha güçlü Türkiye"

“Canını hiçe sayarak, evladını, ailesini geride bırakarak o en uzun gecede FETÖ’ye karşı duran tüm şehitlerimizin de mekanı cennet olsun” dedi. 

Erman Çitim, 15 Temmuz hain kalkışmasının Türkiye için bir kırılma noktası olduğunu, artık yeni sistem ve güçlü başkan ile Türkiye’nin teröre karşı çok daha güçlü bir şekilde mücadeleye devam edeceğinin de altını çizdi. 

 

"KKTC'de mücadelenin öncüsü olduk!"

“Birlik Vakfı Kıbrıs, Türk İslam Kültür Cemiyeti ve şahsım olarak ilk günden bu yana yavru vatan Kıbrıs’ta FETÖ’cü hainlere karşı başlatılan mücadelenin öncüsü olduk, Başkanımız Sayın Erdoğan ve kurmaylarının izinde mücadelemize durmadan devam edeceğiz. 

Yüce Allah Türk milletine bir daha böylesini yaşatmasın. Milletimiz var olsun, birliğimiz daim olsun” sözleriyle Erman Çitim mesajını tamamladı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x