Reklam
  • Reklam
Erman Çitim’den İstanbul saldırısı için sert açıklama!

Erman Çitim'den İstanbul saldırısı için sert açıklama!

Türkiye'nin kalbinde patlayan bomba, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ni de yasa boğdu. Hain terör saldırısı sonrası Türk İslam Kültür Cemiyeti ve Birlik Vakfı Kıbrıs Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Erman Çitim bir açıklama yayınladı..

Reklam
11 Aralık 2016 - 18:02
Reklam

ıİstanbul’da yaşanan terör saldırısının ardından tepkiler çığ gibi büyüyor. Türkiye ile birlikte 1 günlük yas ilan eden Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden de kınama mesajları ardı ardına geliyor.

Türk İslam Kültür Cemiyeti Genel Sekreteri ve Birlik Vakfı Kıbrıs Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Erman Çitim; “Bu hain saldırılarla kötü emellerine ulaşamayacaklar, güçleri birliğimizi bozmaya yetmeyecek” dedi..

Gündeme ateş gibi düşen saldırı sonrası yazılı bir açıklama yapan Çitim; Hain terör saldırısında hayatını kaybeden şehitlere rahmet, yaralılara acil şifalar diledi.

Türkiye’nin karanlık odaklara karşı uzun süredir hayati bir mücadele sürdürdüğünü vurgulayan Çitim; “kaos ve kriz tetikçileri bir kez daha sahnede” dedi, Türk ulusunun dik duruşu, bir oluşu ve kararlı mücadelesiyle bu teröristlerin kökünü kazıyacağını söyledi.

Terörle mücadelede canını dişine takan ve bu hain saldırıyla çok sayıda şehit veren Emniyet Genel Müdürlüğü ve polis teşkilatına da sabırlar dileyen Erman Çitim; Doğudan batıya, kuzeyden güneye büyük ve ortak acı yaşayan Türk milletinin Mevlid Kandili’ni de tebrik etti.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kredo Muhasebe ve Danışmalık Şirketi, münhal açtı!..
Kredo Muhasebe ve Danışmalık Şirketi, münhal açtı!..
Bakanlar Kurulundan Kararname!..
Bakanlar Kurulundan Kararname!..