Reklam
  • Reklam
Ercantan Direktörü Esra Ercantan 2018 yılı hedeflerini anlattı..

Ercantan Direktörü Esra Ercantan 2018 yılı hedeflerini anlattı..

Şık tasarım ve performans kadar, yakıt tasarrufu da büyük önem taşıyor araç seçiminde. İşte bu alanda da Japon devi Toyota öne çıkıyor. Toyota’nın KKTC Distribütörü Tansu Ercantan Ltd. Direktörü Esra Ercantan bu konuda firması ve markası ile sektöre öncülük yapıyor. Ercantan’ın hedefi satış değil, müşterinin daha da bilinçlenerek hibrite geçmesi.

Reklam
13 Mart 2018 - 04:59
Reklam

 

‘‘HER DÖRT ARAÇTAN İKİSİNİN HİBRİT OLMASINI HEDEFLİYORUZ”

2018 sektör hedefiniz nelerdir?

Bu yıl sektörde, doğa dostu ‘hibrit’ araçları öne çıkaracak çalışmalar yaparak öncü olmayı planlıyoruz. Müşterilerimiz artık bilinçlenmeye başladı. Müşterilerimiz ilk önce hibrit özelliği var mı diye soruyorlar. Bu bizi işimize motive ediyor ve mutlu oluyoruz.

Daha fazla bilinçlendirmek ve hibrit özelliğini duyurabilmek için projeler üretiyoruz. İlk hibrit özelliği taşıyan markanın Toyota olmasının avantajı ile de kendimizi şanslı hissediyoruz.
 
2018 yılında hangi araçlar gelecek?

Aslında 2018 için yeni bir modelimiz yok. 2017’de Toyota, yenilenmesini ve gerekli modellerin makyajını tamamladı. Şu an işler tamamen, üretim adedini çoğaltma ve satış odaklı ilerliyor.

Tabiî burada devreye hibrit özelliği giriyor. Müşterilerin bu markayı tercih etmelerinin başlıca sebebi bu diyebiliriz.
 
Peki bu konseptin özellikleri ve avantajları nelerdir?

Toyota’da en büyük özellik, ‘melez motor’ diyebiliriz. Bugün dünyanın her alanında bu kavram karşımıza çıkıyor. Aynı amaca hizmet eden ve zıt gibi görünen farklılıkları bir arada buluşturan bir özellik bu. Çevre dostu olması da yine tercihler arasında.

Hibrit, hem benzinli hem de elektrik motoru arasındaki etkileşimi tamamen otomatik olarak kontrol eder. Bu nedenle de hibrit otomobillerin kullanımı çok rahattır. Standart olarak otomatik vites olduğu için sürüş kolaylığı da sunar. Aynı zamanda ‘geleneksel’ diğer araçlara göre çok daha sessiz ve pürüzsüz bir sürüş sağlar.
 
Piyasa hedefleri nelerdir?

Bilinçlenen alıcıları arttırmayı ve her her dört tercihten ikisinin hibrit olmasını hedefliyoruz, ki bu, dünya devletlerinin de hassasiyet gösterdiği ve teşvik verdiği bir özellik. Biz de kendi devletimiz ile toplumun faydalanabilmesi için bir çalışma başlatacağız.
 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sosyal Sigortalar Dairesi Müdürlüğünden yeni karar!..
Sosyal Sigortalar Dairesi Müdürlüğünden yeni karar!..
Özmerhan Group, münhal açtı!..
Özmerhan Group, münhal açtı!..