Reklam
  • Reklam
Elexus’ta Koray Avcı rüzgarı..

Elexus'ta Koray Avcı rüzgarı..

‘Eğlencenin başladığı yer’ sloganının hakkını, Kurban Bayramı’nda yaptığı konserlerle de veren Elexus Otel, geçtiğimiz akşam Türkiye’nin son zamanlarda en iyi çıkış yapan ve sevilen sanatçısı Koray Avcı’ya ev sahipliği yaptığı..

Reklam
16 Eylül 2016 - 13:42 - Güncelleme: 16 Eylül 2016 - 13:49
Reklam

 

‘Eğlencenin başladığı yer’ sloganının hakkını, Kurban Bayramı’nda yaptığı konserlerle de veren Elexus Otel, geçtiğimiz akşam Türkiye’nin son zamanlarda en iyi çıkış yapan ve sevilen sanatçısı Koray Avcı’ya ev sahipliği yaptığı. 

İki bin kişiye yakın seyircinin izlediği konserde, Koray Avcı ve muhteşem orkestrası hafızalardan silinmeyecek bir eğlenceye imza attı.

FİLM PROJEM VAR

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Koray Avcı, mütevazı ve esprili tavırlarıyla dikkat çekti. Her konser öncesi Neşet Ertaş dinlediğini söyleyen Avcı, ‘Neşet Ertaş beni çok rahatlatıyor, çok duygulanıyorum, hatta ağlıyorum bile.’ dedi. Bu yıl tatil yaptınız mı sorusuna ‘Evet yaptım tatilim uçakta seyahat etmekle geçti’ diyerek iş yoğunluğunu esprili bir dille anlattı. Boş zamanlarında neler yapıyorsunuz sorusuna, ‘Genellikle sevdiğim müzikleri açıp saçlarımı tarıyorum. Ben saçlarımı çok seviyorum’ dedi.

Volkan Konak’ı çok sevdiği ve kendine örnek aldığı bilinen Koray Avcı, ‘Volkan Abi’yi çok seviyorum, zaten kendisiyle de sık sık görüşüp zaman geçiriyoruz.’ dedi. Röportaj esnasında ekip arkadaşlarından sinema projeleri olduğunu öğrendiğimiz Koray Avcı’nın kısa bir zamanda film setlerinde de yer alacağı konuşuldu.

HEM AĞLATTI HEM GÜLDÜRDÜ

Sahnede 3 saat kalan sanatçı kendi yazdığı şarkılarının yanı sıra, arabesk ve türkülere de yer verirken, Cem Yılmaz kadar da espriliydi. Anlattığı hikayeler ve neşeli tavırları ile gülmekten kırıp geçiren Avcı, iki bin kişiyi de oynatmadan sahneden inmedi.  Hep bir ağızdan şarkılara eşlik edilen konser, bayrama damgasını vurdu.

http://www.ekonomikibris.com

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 25 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 25 Eylül 2018
MTS Tur, münhal açtı!..
MTS Tur, münhal açtı!..