Reklam
  • Reklam
Ekonomi devi Fenerbahçe’ye sponsor oldu!

Ekonomi devi Fenerbahçe'ye sponsor oldu!

Fenerbahçe Spor Kulübü, yeni bir sponsorluk anlaşması daha imzaladı. İş dünyasının köklü markası için resmi internet sitesinden duyuru yapıldı.

Reklam
22 Ağustos 2016 - 10:28
Reklam

Doğuş Grubu’nun Fenerbahçe Yelken Şubesi'ne sponsor oldu. Resmi internet sitesinden yayınlanan mesajda, "Yeni sponsorluk anlaşmasının, hem kulübümüze, hem Doğuş Grubu'na, hem de ülkemiz sporuna hayırlı olmasını diliyor, Sayın Ferit Şahenk'e teşekkürlerimizi sunuyoruz" ifadesi kullanıldı..

Törenin ardından Başkan Aziz Yıldırım, Genel Sekreter ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu, Asbaşkan Şekip Mosturoğlu ve Yelken Şubesi Sorumluu Selma Rodopman, Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk ve bareberindeki Gür Çağdaş, Nafiz Karadere, Erman Yardelen, Ergun Özen ve Levent Kızıl'ı misafir etti.

Konuklar ilk olarak Faruk Ilgaz Tesislerimizi gezdi. Tesislerin havuz başında deniz manzaralı keyifli ortamında gerçekleştirilen sohbetin ardından Yelken Şubesine geçildi. Misafirlere çalışmalar hakkında detaylı bilgi verilirken geleceğin olimpiyat sporcularını yetiştirebilmek için birlikte yapılacaklar ve hedefler konuşuldu. Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, antrenman yapan sarı lacivertli yelkencilerle tanıştı.

Heyet daha sonra Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerini geçti. İlk olarak yenilenen eski havuzla birlikte, bu yaz sezonu hizmete giren 2. yeni havuz gezildi. Burada havuzdan yararlanan kulüp üyeleri ve Fenerbahçeliler, Başkan Aziz Yıldırım'a büyük ilgi gösterdi.

Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimizdeki gezi; futbol sahaları, basketbol ve voleybol salonları ile yelken şubesinin ziyaret edilmesiyle devam etti. Konuklara tesisler ve çalışmalarla ilgili ayrıntılı bilgi aktarıldı.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kaner Şirketler Grubu, münhal açtı!..
Kaner Şirketler Grubu, münhal açtı!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 22 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 22 Eylül 2018