Reklam
  • Reklam
Dünyanın Blockchain yıldızları İstanbul The Point Hotelde...
Reklam

Dünyanın Blockchain yıldızları İstanbul The Point Hotelde toplanacak!..

Dünyanın Blockchain yıldızları, 11-12 Ağustos günü İstanbul The Point Hotelde toplanacak. İşte detaylar!..

Reklam
01 Ağustos 2018 - 11:47 - Güncelleme: 01 Ağustos 2018 - 12:26

 

Dünyanın Blockchain Yıldızları İstanbul The Point Hotelde Toplanacak!

Blockchain teknolojilerinden beslenen The Chain Stars’ın ilk ayağı 11-12 Ağustos tarihlerinde İstanbul The Point Hotelde start alıyor. İlk Blockchain ülkesi olan Liberland’ın Devlet Başkanı Vit Jedlicka ve Polonezya Kralı gibi güçlü isimler etkinlik katılımcılarıyla buluşmaya hazırlanıyor!

Katılımcılarına güven ve başarı odaklı bir yaşamın anahtarını sunuyor

The Chain Stars’ın alt kuruluşu The Chain Startups, kreatif internet girişimlerine gerekli teknik ve finansal desteği sağlıyor. Bir başka alt kuruluşu olan The Chain Donation ise yine Blockchain tabanlı olması sebebiyle büyük heyecan uyandırıyor.

Yardımlaşma unsurunu ön plana çıkaran The Chain Donation, dünyayı daha iyi bir yer hâline getirme mottosuna hizmet ediyor. Blockchain teknolojilerinin etkileyici bir yansıması olan The Chain Donation, insanlar arasındaki iyilik zincirini kuvvetlendiriyor. Benzersiz yenilikler ve fırsatlarla dolu olan The Chain Stars dünyası katılımcılarına güven ve başarı odaklı bir yaşamın anahtarlarını sunuyor.

Pek çok önemli katılımcı sahne alacak

Bu görkemli ve ücretsiz etkinliğe güç katacak olan yıldız konuşmacılar, The Chain Stars kulübünün güven ve başarı odaklı mottosuyla ilgili değerli açıklamalarda bulunmaya hazırlanıyor.

Konuşmacılar arasında Orka Hotel Zincirleri CEO’su Ercan Torunoğulları, Blockchain yazılımı ve danışmanlığı alanında uzman Rolling Cryptos CEO’su David Widmann, BlockchainMonk CEO’su Karthik Iyer ve Imagine8 CEO’su (Crypto Villages) Ilya Frolov gibi değerli isimler yer alıyor

Özverili, yenilikçi, geleceğe dönük ve etkileyici fikirleri olan lider adayları bu benzersiz etkinlikte önemli uzmanlarla bir araya geliyor. Finansal özgürlüğün önünü açan yeni nesil girişimcilik kulübü The Chain Stars’ın gala yemeği ve seminerler düzenlenen etkinlik kapsamında ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 sterlin ne kadar? 24 Nisan döviz kurları..
1 sterlin ne kadar? 24 Nisan döviz kurları..
Bitcoin fiyatları artmaya devam ediyor..
Bitcoin fiyatları artmaya devam ediyor..