Reklam
  • Reklam
Dorana Turizm Biyomedikal Mühendisliği Kongresini başarıyla...

Dorana Turizm Biyomedikal Mühendisliği Kongresini başarıyla gerçekleştirdi...

DORANA TURİZM, BU YIL İKİNCİSİ DÜZENLENEN ULUSLARARASI BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ’NİN (IBMEC-2018) ORGANİZASYONUNU BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİ.

Reklam
23 Haziran 2018 - 09:20 - Güncelleme: 23 Haziran 2018 - 10:41
Reklam

 

 

Yakın Doğu Üniversitesi, İrfan Günsel Kongre Merkezi’nde 24-27 Mayıs 2018 tarihleri arasında Uluslararası Biyomedikal Mühendisliği Kongresi düzenlendi. Dorana Turizm, Rusya, Amerika, Almanya, Türkiye ve İtalya’dan gelen katılımcıların konaklama, transfer, uçak bileti ve tüm organizayonlarını üstlendi.


Yakın Doğu Üniversitesi tarafından bu yıl 2.’incisi düzenlenen IBMEC-18’in, ilki de daha önce Yakın Doğu Üniversitesi’nde gerçekleştirilmişti. 2020 yılında da 3.’üncüsünün yapılması planlanan kongreye, dünya çapında çok değerli araştırmacılar davetli olarak katılarak, kongre katılımcılarına yapay organlar, biyoteknolojideki son gelişmeler ve 3D yazıcı teknolojisi ile biyomedikal uygulamalar ve bunun gibi bilimsel konularda bilgiler verdi.
 

Düzenledikleri 2. Uluslararası Biyomedikal Mühendisliği Kongresi hakkında değerlendirmelerde bulunan Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili; böylesine önemli ve dünya çapında bir organizasyonu başarıyla gerçekleştirmekten mutluluk duyduklarını dile getirdi. Mavili; ekibinin uyum içinde ve özveri ile çalışarak, daha nice başarılı organizasyonlara imza atacaklarına inandığını kaydetti.

IBMEC-2018, Türkiye ve dünyanın çeşitli ülkelerinden 45 farklı üniversite, 12 farklı araştırma merkezi ve 4 hastaneden katılımla, 63 poster ve 60 sözlü sunumu ile başarıyla tamamlanmıştır.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 18 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 18 Eylül 2018
"Türk lirası" Garanti Bankası ile daha avantajlı!..