Reklam
  • Reklam
Dorana Turizm, 9. Ulusal ve 2. Uluslararası Hidatidoloji...
Reklam

Dorana Turizm, 9. Ulusal ve 2. Uluslararası Hidatidoloji Kongresi'ni gerçekleştirdi!..

Yakın Doğu Turizm ve Seyahat İşletmeleri’ne (YDTSİ) bağlı olarak faaliyet gösteren ve Kuzey Kıbrıs’ta iç ve dış turizm alanlarında aktif çalışmalar sürdüren, çağdaş, genç ve dinamik bir turizm acentelerinden Dorana Turizm tarafından Hidatidoloji Kongresi gerçekleştirildi. İşte detaylar…

Reklam
18 Aralık 2018 - 17:32 - Güncelleme: 18 Aralık 2018 - 18:34
Reklam

Dorana Turizm, 9. Ulusal ve 2. Uluslararası Hidatidoloji Kongresi’ni gerçekleştirdi!

Kuzey Kıbrıs’ın turizm sektöründe müşterilerine değer katacak profesyonel hizmetleri, uygun fiyat ve kaliteli servis anlayışıyla sunarak, onların güvenilir iş ortağı ve vazgeçilmezi olmayı amaçlayan seyahat acentelerinden Dorana Turizm, bu sene 9. Ulusal ve 2. Uluslararası Hidroloji Kongresi’ni gerçekleştirdi.

Dorana Turizm’in Türkiye Hidatidoloji Derneği iş birliğiyle gerçekleştirdiği kongre, 15-17 Kasım 2018 tarihleri arasında Yakın Doğu Üniversitesi, İrfan Günsel Kongre Merkezi’nde yapıldı.

Kongreye Türkiye, Yunanistan, İsviçre, Almanya ve Peru’dan katılım gösteren katılımcılara, köpeklerden insanlara bulaşan bir parazit hastalığı olan Ekinokok ile global ve bölgesel kontrol programları ile ilgili olarak Dorana Turizm tarafından bilgi verildi.

Ayrıca, Dünya Sağlık Örgütünden katılanların konuşma yapmaları Yakın Doğu Üniversitesi’nde bir ilk yaşanmasına sebep oldu.

Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili, kültürel etkileşimin Kuzey Kıbrıs’ın kalkınmasındaki öneminden bahsederek, bu tip kongrelerde bilim insanları ile halkı bir araya getirip kültürel kaynaşma sağlayarak Kuzey Kıbrıs’ın kalkınmasına katkı sağlamayı amaçladıklarını ifade etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SUNSEL ENTERPRISES LTD. çalışmak istermisiniz?
SUNSEL ENTERPRISES LTD. çalışmak istermisiniz?
Sigarada paket uygulaması yarın başlıyor.İşte detaylar...
Sigarada paket uygulaması yarın başlıyor.İşte detaylar...