Reklam
  • Reklam
Dolar/TL’nin eylüldeki durumu ne olacak?
Reklam

Dolar/TL'nin eylüldeki durumu ne olacak?

Manulife Varlık Yönetimi Stratejisti Richard Segal, dolar/TL'nin ve TL'nin durumuyla ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. Dolar/TL'nin eylüldeki durumu ne olacak, TL nasıl bir seyredecek? İşte detaylar...

Reklam
04 Ağustos 2018 - 08:48

 

Dolar/TL'nin Eylüldeki Durumu Ne Olacak?

Manulife Varlık Yönetimi Stratejisti Richard Segal, katıldığı bir programda dolar/TL'nin ve TL'nin durumuyla ilgili görüşlerini bildirdi.

Segal, temmuz ayı enflasyon verisinin daha iyi olduğunu belirterek gıda ve enerji gibi oynak faktörlerin varlığından söz etti. Ayrıca Segal: "Bugünkü veriler biraz daha moral verici rakamlar ama piyasa bunun kısa süreceğini düşünüyor çünkü şu anda asıl mesele ABD ile olumsuz ilişkiler." şeklinde bir değerlendirmede bulundu.

DOLAR/TL'DE 4.60 BEKLENTİSİ

TL'nin yakın vadede daha fazla zayıflayabileceğini belirten Segal: "Negatif trendi engellemek zor görünüyor. ABD ile sıkıntılar aşılırsa bu bir çözüm olur ama bu da birkaç ay sürebilir. Öte yandan dolar ise eylülde ekonomik paketin açıklanmasından sonra dolar/TL'nin 4.60-4.70 seviyelerine indiğini görebiliriz." ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 25 Mart 2019
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 25 Mart 2019
Merkez Bankası dövizdeki dalgalanma ile ilgili açıklama yaptı..
Merkez Bankası dövizdeki dalgalanma ile ilgili açıklama yaptı..