Reklam
  • Reklam
Denktaş’tan Şansal’a Destek !

Denktaş'tan Şansal'a Destek !

Başbakan Yardımcısı, Maliye Bakanı ve Demokrat Parti Genel Başkanı Serdar Denktaş, Modacı Barbaros Şansal’ın sınır dışı edilmesiyle ilgili “bana göre kalkmalı” dedi.

Reklam
05 Ocak 2017 - 10:11 - Güncelleme: 05 Ocak 2017 - 10:22
Reklam

Başbakan Yardımcısı, Maliye Bakanı ve Demokrat Parti Genel Başkanı Serdar DenktaşSerhat İncirli’nin Kıbrıs TV’de sunduğu “Kıbrıs’ta Bugün” programında Modacı Barbaros Şansal’ın sınır dışı edilmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Denktaş, Şansal’ın İstanbul Atatürk Havalimanı’nda darp edilmesiyle ilgili olarak, geçtiğimiz gün Meclis'te yaptığı konuşmada konu hakkında fazla bilgisi olmadığını söylemiş ve araştırma yapacağını belirtmişti.

Denktaş, yaptığı araştırmada apron içinde yabancıların bulunmadığını ve darp edenlerin uçak içinde bulunan yolcuların olduğunu öğrendiğini söyledi.

Şansal’ın uçaktaki tavırlarına sinirlenen vatandaşların uçak dışında Şansal’a saldırdığını da söyleyen Denktaş, alınan sınır dışı kararı ile ilgili olarak “bana göre kalkmalı” ifadesini kullandı.

Denktaş, Sosyal Medya’da Barbaros Şansal’ın söylemlerinin çok daha ağırlarının kendileri için söylendiğini de söyleyerek sınır dışı kararının kalkabileceğini belirtti.

 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 25 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 25 Eylül 2018
MTS Tur, münhal açtı!..
MTS Tur, münhal açtı!..