Reklam
  • Reklam
DAÜ’den kanser hastaları için kermes!

DAÜ’den kanser hastaları için kermes!

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ), 1-7 Nisan Kanser Haftası dolayısıyla, KKTC Kanser Hastaları Yardım Derneği yararına kermes düzenliyor.

Reklam
29 Mart 2017 - 14:12
Reklam

DAÜ’den verilen bilgiye göre, söz konusu hafta kapsamında, DAÜ Personel İşleri Müdürlüğü öncülüğünde, 3 Nisan Pazartesi, 10.00 – 13.00 saatleri arasında, DAÜ kampüsünde yer alan Merkezi Derslik (CL) önünde kermes gerçekleştirilecek.

DAÜ’de yer alan tüm fakülte, müdürlük ve birimlerin katkılarıyla kurulacak olan stantlarda çeşitli yiyecek-içeceklerin satışı yapılarak, kanser hastaları için para toplanacak.

“DAÜ Farkında” sloganı ile gerçekleştirilecek kermeste, DAÜ’de çalışan personelin kendi emekleriyle hazırlayacağı yiyecek ve içeceklerin satılacağı toplam 37 stanttan elde edilecek gelir, KKTC Kanser Hastaları Derneği’ne bağışlanacak.

Stantlarda yer alacak yiyecek ve içeceklerin porsiyonu ise 2 TL’den satışa sunulacak. DAÜ Rektörlüğü’nden yapılan açıklamada, sosyal sorumluluk projelerinin önemine vurgu yapılarak, kanser konusunda farkındalığın çok önemli olduğu ifade edildi ve ülkedeki kanser hastalarına bir nebze de olsa yardım edebilmek amacıyla tüm halk kermese davet edildi.  

 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sosyal Sigortalar Dairesi Müdürlüğünden yeni karar!..
Sosyal Sigortalar Dairesi Müdürlüğünden yeni karar!..
Özmerhan Group, münhal açtı!..
Özmerhan Group, münhal açtı!..