Reklam
  • Reklam
Creditwest, Kıbrıs’ta dijital bankacılığı başlattı!

Creditwest, Kıbrıs'ta dijital bankacılığı başlattı!

Altınbaş Holding’in iştiraklerinden Creditwest Bank Kıbrıs, tüm dijital bankacılık uygulamalarını Creditwest Digital markası altında topladı.

Reklam
04 Mart 2017 - 09:49 - Güncelleme: 05 Mart 2017 - 20:00
Reklam

Creditwest Digital ile birçok sigortacılık ve bankacılık işlemi anında cepten gerçekleşebiliyor. Creditwest Bank Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Altınbaş, “Teknolojik çözümlerle müşterilerin hayatını kolaylaştırarak Kuzey Kıbrıs’ı bankacılıkta dünyaya bağladık” dedi

Altınbaş Holding bünyesinde bulunan ve Kuzey Kıbrıs’ın en büyük özel bankası olan Creditwest Bank, Creditwest Digital markasını tanıttı. Kuzey Kıbrıs’taki yeni konsept şubenin açılışında tanıtılan Creditwest Digital, tüm dijital bankacılık uygulamalarını bünyesinde topluyor.

Açılışa KKTC Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun, Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş, Altınbaş Holding Onursal Başkanı Ali Altınbaş, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Altınbaş, Altınbaş Holding CEO'su Mehmet Sait Kayahan ve Creditwest Bank Yetkilileri katıldı.

Kuzey Kıbrıs’ta bankacılığa farklı bir bakış açısı getiren Creditwest Bank, bir çoğu KKTC’de ilk defa görülecek uygulamalarla şubede sıra beklemeye son veriyor. Banka müşterileri notifier uygulaması ile banka hesaplarındaki değişimleri cep telefonlarından anlık olarak takip ediyor, police satınalma ve hesap takip işlemleri internetten yapılabiliyor.

İnternet bankacılığı, Mobil bankacılık, Kiosk bankacılığı, Creditfast, Web’den Sigorta, SMS Bankacılığı ve Telefon Bankacılığı’ndan oluşan Creditwest Digital ürünleri, mekandan bağımsız evde, ofiste, tatilde, hızlı, pratik ve güvenli bankacılık hizmeti sunuyor.

Gençler tercih ediyor

Dr. Süleyman Erol açılışta yaptığı konuşmada inovatif uygulamalar konusunda kendilerini motive eden unsurların başında tüketici eğilimlerindeki değişimler olduğunu söyleyerek, genç nüfus oranının yüksek olduğu ülkelerde, şube gibi maliyetli geleneksel kanallar yerine, dijital kanalların öneminin artığını söyledi.

Creditwest olarak internet ve mobil bankacılıkta en çağdaş deneyimleri müşterilere yaşatırken, şubelerden hizmet almayı tercih eden müşterileri de unutmadıklarını belirten Erol, konsept şubelerde teknoloji ve konforu birleştirdiklerini ifade etti.

‘3 ilkeye bağlıyız’

Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş, açılış etkinliğinde yaptığı konuşmada Creditwest Bank’ın ilk kurulduğu günlerdeki gibi üç önemli ilkeye halen sadık olduklarını belirterek, yenilikçilik, dürüstlük ve çalışkanlıktan hiçbir zaman taviz vermediklerini belirtti.

Açılışta konuşan KKTC Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun, Kuzey Kıbrıs’ta bankalarda krediye dönüşmesi gereken önemli bir mevduat birikimi olduğunu ifade etti.

Nusret Altınbaş: Bankacılıkta KKTC’yi dünyaya bağladık

Creditwest Bank’ın bugün yine bir ilke imza attığını vurgulayan Creditwest Bank Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Altınbaş, bankacılıkta yenilikçi çözümleri ilk sunan banka olmaktan gurur duyduklarını açıkladı. Teknolojik çözümleri ile müşterilerin hayatını kolaylaştırarak mekandan bağımsız, kolay, güvenilir ve hızlı bankacılık hizmeti sunduklarını ifade eden Altınbaş, bu yeniliklerle KKTC’yi bankacılıkta dünyaya resmi olarak bağladıklarını belirtti.

CREDITWEST DIGITAL’İN ÖZELLİKLERİ:

İnternet bankacılığı: Creditwest Bank müşterileri www.creditwestbank.com’a tıklayarak tek kullanımlık güvenli giriş ile tüm havale, EFT, döviz transfer işlemleri, ödeme işlemleri ve diğer tüm bankacılık işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebiliyor.

Mobil bankacılık: Creditwest Mobil’in hayatı kolaylaştıran pek çok özelliğini keşfetmek için müşteriler uygulamayı ücretsiz olarak indirebiliyor. Üstelik müşteriler Creditwest mobil bankacılıktayken internete herhangi bir data kullanım ücreti ödemiyor. Şifrematik ve parmak izi ile güvenli giriş sağlanan Mobil Bankacılıkta tüm havale ve EFT işlemleri, tüm fatura ödeme işlemleri, hesap ve e-mevduat işlemleri gerçekleşiyor. Ayrıca hızlı kredi başvurusu yapmak da mümkün.

Creditfast: Creditwest müşterisi olan ya da olmayan kişiler akıllı telefonlarından sıra numarası alarak Creditwest şubelerinde öncelikli hizmet alabiliyor. Creditwest müşterisi olanlar ise Notifier uygulamasını kişiselleştirerek hesapları ile ilgili tüm işlemler için cep telefonlarına anlık bildirimler gelmesini sağlayabiliyor. Günlük kur ve kampanya takipleriyle avantajlardan yararlanabiliyor.

Kiosk bankacılığı: Creditwest Bank konsept şubelerde bulunan ve yakında tüm şubelerde yer alacak dokunmatik ekranlar aracılığı ile birçok işlem ve bilgilendirmeye ulaşmak artık mümkün. Sıra alma, kredi taksidi ve mevduat faizi hesaplama işlemleri, müşteri memnuniyet anketi, kampanya bilgileri ve hızlı kredi başvurusu Kiosklarda artık mümkün.

Web’den sigorta: www.creditwestinsurance.com resmi web sitesinden birçok sigorta işlemi hızlı ve güvenli bir şekilde yapılabiliyor. Web’den poliçe satışı, poliçe görüntüleme, anında fiyat teklifi alma, poliçe başvurusu, Online hasar başvurusu ve hasar takibi işlemleri webten mümkün.

SMS bankacılığı: Creditwest Bank SMS Bankacılığı ile müşteriler vadeli ve vadesiz hesaplar için anında bakiye öğrenebiliyor, çek bilgisi sorgulayabiliyor, döviz kurları ve faiz oranı bilgisi alabiliyor.

 

 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 24 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 24 Eylül 2018