Reklam
  • Reklam
Creditwest Bank, "Suç Gelirlerinin Aklanmasının ve...
Reklam

Creditwest Bank, "Suç Gelirlerinin Aklanmasının ve Terörizmin Finansmanının Önlenmesi" konulu eğitim düzenledi!..

Kuzey Kıbrıs bankacılık sektörünün önde gelen köklü bankalarından Creditwest Bank, çalışanları için “Suç Gelirlerinin Aklanmasının ve Terörizmin Finansmanının Önlenmesi ”konulu eğitim düzenledi. İşte detaylar…

Reklam
18 Aralık 2018 - 13:53 - Güncelleme: 19 Aralık 2018 - 18:34
Reklam

Creditwest Bank, “Suç Gelirlerinin Aklanmasının ve Terörizmin Finansmanının Önlenmesi” konulu eğitim düzenledi!

Kuzey Kıbrıs’ın şube ağını, ürün çeşitliliğini ve hizmet kalitesini sürekli artırmayı hedefleyen, bunun yanı sıra müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı misyon edinmiş güçlü bankalarından Creditwest Bank, çalışanları için Acapulco Hotel’de “Suç Gelirlerinin Aklanmasının ve Terörizmin Finansmanının Önlenmesi” konulu eğitim düzenledi.

Creditwest Bank Mevzuat ve Uyum Birimi yöneticisi Murat Yerdelen ve Türkiye’den konusunda uzman eğitmen Uğur İşbilir tarafından verilen ve iki gün süren eğitimde, dolandırıcılık, sahtekârlık eylemleri örneklerle açıklanarak, kişisel verilerin korunması ve bilgi güvenliği konuları üzerinde duruldu.

Creditwest Bank Mevzuat ve Uyum Birimi yöneticisi Murat Yerdelen, ekonomik suçların finans sektörü için bir tehdit oluşturduğunu ifade ederek,  bu kapsamda tecrübeli çalışan sayısını arttırmayı ve risk faktörünü azaltmayı hedeflediklerini belirtti.

Creditwest Bank İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi ise çalışanların kariyerlerindeki gelişimine önem verdiklerini ve bu kapsamda iç ve dış eğitimler gerçekleştirdiklerini ifade ederek, işinde uzman bankacılar yetiştirmek için eğitimlerin devam edeceğini vurguladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x