Reklam
  • Reklam
Creditwest Bank, Alpet, Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi ve Grand...

Creditwest Bank, Alpet, Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi ve Grand Pasha'dan maratona destek!

“Lefkoşa Turkcell’le Koşuyor Maratonu”na sayılı günler kala kayıtlar hızla devam ediyor. 22 Ekim Pazar günü gerçekleşecek maraton için Kuzey Kıbrıs Turkcell’in kurumsal müşterileri de kayıtlarını yaptırdı. İşte detaylar.

Reklam
19 Ekim 2017 - 15:08 - Güncelleme: 19 Ekim 2017 - 15:15
Reklam

Son dört yıldır olduğu gibi bu yıl da Kuzey Kıbrıs Turkcell ana sponsorluğunda düzenlenecek “Lefkoşa Turkcell’le Koşuyor Maratonu”na sayılı günler kaldı. Geliri SOS Çoccukköyü yararına kullanılacak, yılın sportif anlamda en önemli sosyal sorumluluk projesi olan maratona kayıtlar artarak devam ediyor. Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) binasında kayıtları devam eden maratonun geliri bu yıl SOS Çocukköyü’ndeki çocukların eğitim ve sosyal aktivitelere ulaşımı için gerekli olan aracın alımı için kullanılacak.

Kurumlardan destek

Kuzey Kıbrıs Turkcell çalışanlarından sonra projeye destek vermek isteyen birçok kurumun da yönetici ve çalışanlarıyla kayıtlarını yaptırdığı belirtildi. Çalışanlarıyla kayıt yaptıran Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer, Creditwest Bank’ın eğitim, sosyal, kültürel ve çevre konulu birçok sosyal sorumluluk projesine destek verdiğini belirterek her yıl olduğu gibi bu yıl da Lefkoşa Turkcell’le Koşuyor Maratonu’na banka olarak katılacaklarını açıkladı. Zaheer, bankanın bu yıl çalışanları ve aileleri için katılım bileti aldığını, 22 Ekim’de hem sağlık, hem de SOS Çocuk Köyü için koşacaklarını söyledi.

Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Zafer Ağdelen ise Üniversitelerinin yükseköğretimin yeni adresi olduğunu söyleyerek bu tarz sosyal sorumluluk projelerine destek vermeye başladıklarını ve her zaman destek olacaklarını belirtti. Ağdelen, halkımızı Lefkoşa Turkcell’le Koşuyor Maratonu’na hep birlikte koşmaya davet etti.

Alpet Genel Müdürü Mehmet Fatih Toprak da kurum olarak birçok sosyal sorumluluk içerisinde yer aldıklarını belirtti. Toprak, “Ülkemizde farklı birçok projede, çocuklardan hayvanlara, spordan çevreye birçok sosyal sorumluluk porjesine destek veriyoruz. Bundan dolayı mutluyuz. Bu anlamlı projede bizler de yer alacak Lefkoşa Turkcell’le Koşuyor Maratonu’na destek vereceğiz” dedi.

 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sosyal Sigortalar Dairesi Müdürlüğünden yeni karar!..
Sosyal Sigortalar Dairesi Müdürlüğünden yeni karar!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 19 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 19 Eylül 2018