Reklam
  • Reklam
Creditwest Bank, 25 öğrenciye burs imkânı sağlıyor!..
Reklam

Creditwest Bank, 25 öğrenciye burs imkânı sağlıyor!..

Kuzey Kıbrıs’ın finans sektörüne getirdiği yeniliklerle öncü bir güç olma yolunda ilerleyen bankalarından Creditwest Bank, önümüzdeki sene kuruluşunun 25. yılını kutlayacak. 25. yılına özel olarak da 25 öğrenciye burs imkânı sağlıyor. İşte detaylar…

Reklam
30 Kasım 2018 - 11:02 - Güncelleme: 01 Aralık 2018 - 18:39
Reklam

Creditwest Bank, 25 öğrenciye burs imkânı sağlıyor!

Kuzey Kıbrıs bankacılık sektörünün kaliteli ve güvenilir hizmet sunan güçlü bankalarından Creditwest Bank, Kıbrıs Türk Eğitim Vakfı (KTEV) vasıtasıyla 25. yılına özel olarak 25 ihtiyaç sahibi ve başarılı öğrencinin faydalanabileceği burs imkânı sağlıyor.

KTEV’in yaptığı duyuruya göre, sağlanacak burs imkanı kapsamında, dün Creditwest Bank ve KTEV arasında ‘KTEV-Creditwest Eğitim Bursu’ adlı protokol imzalandı.

Gerçekleşen iş birliği toplantısında Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer, yetenekli öğrencilerin var olduğunu fakat bazen yapılan desteklerle kendi yeteneklerinin farkına vardığını açıklayarak: “Çocuklara yatırım, geleceğe yatırımdır.” dedi.

KTEV Mütevelli Heyeti Başkanı Umure Örs ise senelerdir öğrencilere burs imkânı sağladıklarını ve KTEV’e yapılan yardımların da eğitimdeki fırsat eşitliğini sağlamak adına büyük önem taşıdığını belirtti. Ayrıca Örs, Creditwest Bank’ın eğitime olan katkılarından dolayı mutluluğunu dile getirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Near East Sigorta 6 farklı pozisyonda münhal açtı! - Kıbrıs İş İlanları
Near East Sigorta 6 farklı pozisyonda münhal açtı! - Kıbrıs...
Cardplus'tan kullanıcılarına SMS Plus hizmeti!
Cardplus'tan kullanıcılarına SMS Plus hizmeti!