Reklam
  • Reklam
CEPTETEB’den Milli Piyango bileti kazanma fırsatı!..
Reklam

CEPTETEB'den Milli Piyango bileti kazanma fırsatı!..

Bankacılık işlemlerinizi kolay, pratik ve hızlı bir şekilde halletmenizi sağlayan, dijital bankacılığın en yeni hali olan CEPTETEB eşsiz bir kampanyayla karşınızda. CEPTETEB, bu kampanyayla Milli Piyango bileti hediye ediyor. İşte detaylar…

Reklam
20 Aralık 2018 - 13:58 - Güncelleme: 21 Aralık 2018 - 21:07
Reklam

CEPTETEB’den Milli Piyango bileti kazanma fırsatı!

Bankacılık sektörünün önde gelen yenilikçi ve pratik bankalarından Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB) yeni nesil dijital bankacılık platformu CEPTETEB, büyük ikramiyenin 70 milyon TL olduğu 2019 Yılbaşı Özel Çekilişi için 1.000 adet Milli Piyango bileti hediye ediyor.

20 Aralık 2018 Perşembe günü 00.01’de başlayıp, 27 Aralık 2018 23.59’da sona erecek kampanya kapsamında CEPTETEB İnternet Şube'sine giriş yapan TEB bireysel müşterileri, Milli Piyango yarım bileti çekilişine katılmaya hak kazanacaklar.

Katılımın 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olduğu kampanyanın çekilişi ise 31 Aralık 2018 Pazartesi günü saat 12:00’da Mucize Tanıtım Eski Osmanlı Sokak, No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli, İstanbul (Mucize Tanıtım Toplantı Salonu) adresinde yapılacak. İkramiye kazanan talihliler çekiliş tarihinde www.teb.com.tr/www.cepteteb.com.tr internet adresinden duyurulacak.

Kampanya detayları ise şu şekilde:

*Çekiliş sonrası Milli Piyango bilet numarası kampanyaya katılanlara SMS ile gönderilecek. Bilete ikramiye çıkması durumunda sistemde kayıtlı olan müşteri adresine gönderim yapılacak.

*2019 Yılbaşı Özel Çekilişi yapıldıktan sonra sadece ikramiye kazananlara Milli Piyango biletleri tebligat adreslerine kargo ile gönderilecek olup gönderimler ocak ayının ikinci haftasında başlayacak.

*İkramiye kazanamayan biletler ise katılımcılara gönderilmeyip, imha edilecek.

Detaylı bilgi için:

Web adresi: www.cepteteb.com.tr

İletişim: 0850 222 0 929

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
NEAR EAST BANK Çalışmak İster misiniz?
NEAR EAST BANK Çalışmak İster misiniz?
Kuzey Kıbrıs Türk Kızılay Derneği Münhal Duyurusu-Kıbrıs İş ilanları.
Kuzey Kıbrıs Türk Kızılay Derneği Münhal Duyurusu-Kıbrıs...