Reklam
  • Reklam
CAS davası sonuca bağlandı.
Reklam

CAS davası sonuca bağlandı.

bugün Yargıç Talat Usar ve Yargıç Hasan Dağlı huzurunda görülen Cyprus Airport Services davası görüşülerek saat 12:30 itibariyle  karara bağlandı. Dava iki yeni direktör atamasının “gayrı yasal”  olduğu iddiası ile açılmıştı. Mehmet Yalçın Özçelik, Mikail Cankurt, Fisun Özsun ve Cem Dana’nın görevden alınarak yerlerine Güven Cantaş ve Fikret Çavuşoğlu’nun atanması çalışanlar tarafından yargıya taşınmıştı.

Reklam
10 Ağustos 2018 - 15:01
Reklam

CAS davası sonuca bağlandı. 

Bugün Yargıç Talat Usar ve Yargıç Hasan Dağlı huzurunda görülen Cyprus Airport Services davası görüşülerek saat 12:30 itibariyle  karara bağlandı. Dava iki yeni direktör atamasının “gayrı yasal”  olduğu iddiası ile açılmıştı. Mehmet Yalçın Özçelik, Mikail Cankurt, Fisun Özsun ve Cem Dana’nın görevden alınarak yerlerine Güven Cantaş ve Fikret Çavuşoğlu’nun atanması çalışanlar tarafından yargıya taşınmıştı. Alt mahkemede görüşülen hukuk davası bugün sonuca bağlandı.

Bugün görüşülen davanın sonucunda yargı ara emri başvurusunu reddetti. Davanın sonucunda CAS eski direktörü Mehmet Özçelik mahkeme kararına saygı duyduklarını belirtti.  

Davacılar CAS’ın özelleştirilmesi için imza vermedikleri için gayrı yasal şekilde işlerine son verildiğini iddia ederek mahkemeye başvurmuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x