Reklam
  • Reklam
Cardplus’tan yeni yıla özel kampanya!..
Reklam

Cardplus'tan yeni yıla özel kampanya!..

Kuzey Kıbrıs’ın müşterilerine, yaptığı alışverişleri taksitlendirme olanağı sunan kredi kartlarından olan Cardplus, yeni yıla özel olarak sizlere iPhone X kazanma şansı sunuyor. İşte detaylar…

Reklam
07 Aralık 2018 - 16:58 - Güncelleme: 08 Aralık 2018 - 18:37
Reklam

Cardplus’tan yeni yıla özel kampanya!

Dünya'nın her yerinde geçen, uluslararası geçerliliğe sahip KKTC'nin ilk chipli MasterCard’ı olan Cardplus, yeni yıl kampayası başlattı.

Cardplus’ın “2019 Cardplus’lılar için çok güzel geçecek!” sloganıyla başlattığı kampanya ile Haziran 2019’a kadar her ay 2 kişi iPhone X kazanma fırsatı yakalıyor.

Bunun için tek yapmanız gereken Carsplus POS cihazlarından 150 TL veya üzerinde alışveriş yapmak! Alışveriş yaptığınız zaman ise size verilen şans numarasıyla çekilişe katılmaya hak kazanacaksınız.

Ayrıca Cardplus, yapacağınız alışverişlerde 2-3-4 taksit uygulamanız durumunda +2 taksit, 5-6-7-8 taksit uygulamanız durumunda ise +4 taksit hediye ediyor.

Cardplus tarafından duyurulan ve 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olacak kampanyanın diğer detayları ise şu şekilde:

*Cardplus Tarım Kart sahipleri, Basic Kart sahipleri, Firma kartları, Cardplus üye banka Genel Müdür, Genel Müdür Yardımcıları ve YK üyeleri, Cardplus Kart Merkezi YK ve personeli bu kampanyadan yararlanamıyor.

*Kapatılan kartlar ve dönemsel gecikmede olan kartlar bu kampanyadan yararlanamıyor.

*Kampanya çekilişi 3 Ocak 2019 tarihinde Noter huzurunda yapılacak.

*Kazanılan hediye 18 Ocak 2019 tarihi mesai bitimine kadar alınmalı, alınmayan hediyeler ise bir sonraki çekiliş tarihine aktarılacak.

Detaylı bilgi için:

İletişim: +90 392 444 50 00

Web adresi: www.card-plus.net

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 sterlin ne kadar?
1 sterlin ne kadar?
DAÜ ihale açtı..
DAÜ ihale açtı..