Reklam
  • Reklam
Capital Group’tan "6. Geleneksel Yılbaşı Balosu"
Reklam

Capital Group'tan "6. Geleneksel Yılbaşı Balosu"

Capital Group, cumartesi akşamı Les Ambassadeurs Hotel’de gerçekleşen “6. Geleneksel Yılbaşı Balosu” ile yeni yılı görkemli bir kutlamayla karşıladı. İşte detaylar…

Reklam
04 Ocak 2019 - 12:02 - Güncelleme: 05 Ocak 2019 - 18:18
Reklam

Capital Group’tan “6. Geleneksel Yılbaşı Balosu”

Kuzey Kıbrıs’ın müşterinin ve çalışanlarının fayda ve mutluluğunu gözeterek, ekonomik değer yaratmayı hedefleyen önde gelen bankalarından CapitalBank, 29 Aralık Cumartesi akşamı Les Ambassadeurs Hotel’de düzenlenen “6. Geleneksel Yılbaşı Balosu” ile 2019 yılının gelişini muhteşem bir eğlenceyle kutladı.

Capital Group’un yaklaşık 550 çalışanının ve eşlerinin katıldığı yılbaşı kutlaması Bülent Günkut’un sunumuyla başlarken, CapitalBank Genel Müdürü Mehmet Akçalı ve Capital Group Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Arhun’un konuşmalarıyla devam etti.

Ayrıca, gerçekleşen yılbaşı eğlencesinde Capital Group’un tarihçesinin anlatıldığı ve bugüne kadar gelişindeki dönüm noktalarına yer verildiği bir multivizyon gösterisi yer aldı.

Yapılan konuşmaların ve multivizyon gösterisinin sonrasında ise Türkiye’den gelen Koray Çapanoğlu’nun sahne performansı gerçekleşti.

Capital Group’un kuruluşundan bu yana emek veren ve katkı sağlayan çalışanlara teşekkür plaketlerinin verilmesinin ardından ise geceye damga vuran Rafet El Roman sahne aldı.

Tüm çalışanların doyasıya eğlendiği ve geç vakitlere kadar süren gece, Capital Group özel yılbaşı pastasının kesilmesi ve tombala çekilişiyle son buldu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 sterlin ne kadar? 22 Ağustos döviz kurunda son durum..
1 sterlin ne kadar? 22 Ağustos döviz kurunda son durum..
Altın yatırımcıları dikkat!
Altın yatırımcıları dikkat!