Reklam
  • Reklam
Blockchain, önemli miktarda Stellar Lumens tokeni dağıtacak!..
Reklam

Blockchain, önemli miktarda Stellar Lumens tokeni dağıtacak!..

Kripto paralarda son durum...

Reklam
07 Kasım 2018 - 09:57
Reklam

Blockchain, önemli miktarda Stellar Lumens tokeni dağıtacak!

 

Kripto para cüzdan sağlayıcısı Blockchain şirketi, 125 milyon dolarlık bir airdrop ile dev bir kripto para hediye kampanyası yapıyor.

Airdrop kapsamında şirket, tüm kullanıcılarına 125 milyon dolar değerinde Stellar Lumens (XLM) tokeni dağıtacak. Stellar şu anda yaklaşık 5 milyar dolarlık piyasa değeriyle altıncı en büyük kripto para birimi. Yapılan açıklamaya göre bir kısım tokenler hafta içinde sahiplerine ulaşacak.

Blockchain CEO’su Peter Smith, Portekiz’deki Web Summit etkinliğinde, airdrop hakkında daha fazla ayrıntı verecek.  CEO, Stellar’ın büyük çaplı işlem hacimlerine sahip üstün bir Blockchain’i temsil ettiğine inanıyor. Blockchain, ilk airdrop ortağı olarak Stellar ile çalışmayı seçti.

Kendisini Ripple ve iki numaralı kripto para birimi olan Ethereum’a rakip olarak konumlandıran Stellar, çeşitli ülkelerde gerçek dünya parası işlemlerini kolaylaştıran IBM gibi kurumsal ortaklarla da çalışıyor. Şirket ayrıca yakın zamanda Visa ve diğerlerinin desteklediği iyi bilinen bir Blockchain hizmeti olan Chain’ı aldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x