Reklam
  • Reklam
Birlik Vakfı Kıbrıs Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Erman Çitim...

Birlik Vakfı Kıbrıs Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Erman Çitim 15 Temmuz mesajı yayınladı.

15 Temmuz mesajları dikkat çekiyor. Birlik Vakfı Kıbrıs Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Erman Çitim mesajında 15 Temmuz'un dönüm noktası olduğunu vurguladı. İşte detaylar.

Reklam
15 Temmuz 2017 - 18:36
Reklam

Türkiye Cumhuriyeti’nde 15 Temmuz 2016’da gerçekleşen darbe girişiminin üzerinden bir yıl geçti. Fethullahçı Terör Örgütü’nün kanlı kalkışmasının Birlik Vakfı Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Erman Çitim özel bir mesaj yayınladı.

“15 Temmuz anavatan Türkiyemiz için bir dönüm noktasıydı” diyen Çitim, Türk halkının demokrasiye canı pahasına sahip çıktığını söyledi.

Birlik Vakfı Kıbrıs Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Çitim; Sayın Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ile bir milletin kaderi değişti, milyonların canı pahasına sokaklara çıkması hainlerin tüm planlarını alt üst etti.

Kahraman milletimiz demokrasimize, milli birlik ve beraberliğimize karşı dimdik durdu. Türk ulusunun korkusuzluğunu, vatan sevgisini bir kez daha dünyaya gösterdi. 15 Temmuz’da gözünü kırpmadan can veren şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize ve tüm Türk halkına sağlık ve selamet dilerim.

Yüce rabbimiz Türk milletine bir daha böyle böylesini yaşatmasın.

Fethullahçı Terör Örgütü’ne karşı anavatan Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kararlılıkla sürdürülen operasyonları yakından izliyor, tüm varlığımız ve birliğimizle desteğimizi sürdürüyoruz.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüz kutlu olsun” dedi.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Askeri kantinlere de zam!..
Askeri kantinlere de zam!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 20 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 20 Eylül 2018