Reklam
  • Reklam
Bir yönetici olarak ekibinizi sürekli motive tutmayı nasıl...
Reklam

Bir yönetici olarak ekibinizi sürekli motive tutmayı nasıl sağlıyorsunuz?..

Bir yönetici olarak ekibinizin motivasyon kazanmasını nasıl sağlıyorsunuz? Ekibinizi motive etmenin yollarını merak ediyorsanız, işte detaylar...

Reklam
26 Ocak 2019 - 13:46
Reklam

Bir yönetici olarak ekibinizi sürekli motive tutmayı nasıl sağlıyorsunuz?

Ekip etkinliklerinin belki de en önemli noktası kişisel egoyu bastırabilmesi. Takım arkadaşlarımızın gerektiğinde kendi çıkarlarını göz ardı edebilmelerini sağlamamız gerekir. Bu yüzden gerçekleştireceğimiz etkinliklerde takım çalışması önem arz eder.

Bir dağın zirvesine çıkmayı düşünün. Varacağınız hedef uzun bir yoldan geçiyor. Mesafenin farkındasınız ve durmadan yolunuza devam ediyorsunuz. Bir süre sonra bu fikir sizi hedefe olan inancınızdan uzaklaştırıp motivasyonunuzu düşürecektir. Oysa ki size gideceğiniz yolda 10 tane 200 metrelik parkur olduğunu ve her parkurda sizi bekleyen ödüllerle takım arkadaşları olduğunu söyleseydim her durduğunuzda hedefe olan inancınız tazelenecek ve motivasyonunuz artacaktı. Aynı psikoloji ile başarılı bir ekip için büyük amaçlara giden yollarda küçük motivasyonları ihmal etmeyin.

Çağımızda herşey yerini yavaş yavaş dijitale devrediyor. Buna artık ekip etkinlikleri de dâhil. Nasıl mı?

Sanal gerçeklik, üç boyutlu bir dijital dünyanın içerisinde gerçek duyu ve hareketleriniz ile varolmanızı sağlayan bir teknoloji.

Bu sayede bir oyun içerisinde ekip arkadaşlarınızla gerçek anlamda yürüyebilir, üzerinize gelen baltalardan kaçabilir, bir bar kavgasına karışabilir, yükseklik korkunuzla yüzleşebilir ya da köpek balıkları ile dolu bir havuzda yüzebilirsiniz.

Siz eğlenirken bilinçaltınız da eğitilir ve takım olarak hareket etmeyi öğrenir.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için:

Web sitesi: www.vrarena.pro

İletişim: +90 533 875 3030

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türk Bankası münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Türk Bankası münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Creditwest Bank Ltd. münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Creditwest Bank Ltd. münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları