Reklam
  • Reklam
Bir Yakın Doğu kuruluşu olan Dorana Turizm, yeni binasına...
Reklam

Bir Yakın Doğu kuruluşu olan Dorana Turizm, yeni binasına taşındı!..

1996 yılında kurulan ve bir Yakın Doğu kuruluşu olan Dorana Turizm, yeni binasına taşındı. Kuzey Kıbrıs’ın önde gelen turizm acentelerinden Dorana Turizm’in yeni binası nerede? İşte detaylar…

Reklam
05 Ekim 2018 - 14:15 - Güncelleme: 05 Ekim 2018 - 18:22
Reklam

Bir Yakın Doğu kuruluşu olan Dorana Turizm, yeni binasına taşındı!

İç turizmin yanı sıra dış turizm de de aktif çalışmalar sürdüren Dorana Turizm çağdaş, genç ve dinamik bir turizm acentesi olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyor ve marka haline gelmeyi hedefliyor.

22 yıldır Turizm sektöründe önemli atılımlarda bulunan Dorana Turizm, geçtiğimiz hafta itibari ile TC Büyükelçiliği karşısı, 2. Selim Caddesi no.53 Köşlüçiflik, Lefkoşa‘ya taşındı.

Her zaman yeniliği ve teknolojiyi takip eden Dorana Turizm, verimliliğin artırılmasında çalışan memnuniyetini en önemli unsurlardan biri olarak görüyor.

Dorana Turizm’in yeni binası tamamen, çalışan memnuniyetine odaklanmış sosyal alanları ve pek çok alanda eğitime ayrılmış mekânları ile modern ve akıllı bina olma özelliği taşıyor. Bunun yanında misafir memnuniyetini ön planda tutan yapısı sayesinde, misafirlerin kendilerini konforlu ve daha rahat hissetmelerini sağlayacak şekilde tasarlanmış.

Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili yaptığı açıklamada: “Biz büyüdükçe hedeflerimiz ve kadromuz da büyüyor. Uzun bir süredir yeni ve modern bir binaya geçmeyi planlıyorduk. İnce eleyip sık dokuduğumuz arayışlarımız sonucunda, misafirlerimizin de kolayca ulaşabileceği bir lokasyonda ofisimizi belirledik ve gerekli talimatları yaptırarak yeni yerimize taşındık. Uzun yıllardır turizm alanlarında önemli atılımlar yapmaktayız. 22 yıldır müşterilerimize ve çalışanlarımıza değer vererek bu günlere geldik. Yenilendik, geliştik ve turizm sektörüne hep farklılıklar kattık, katmaya da devam edeceğiz. Tüm seyahat severleri ve turizmci dostlarımızı yeni ofisimize bekliyoruz.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x