Reklam
  • Reklam
Başman Group, "Hoşgeldin 2019" yemeği düzenledi!..
Reklam

Başman Group, "Hoşgeldin 2019" yemeği düzenledi!..

Kuzey Kıbrıs’ın çalışanları ve iş ortakları ile sürdürülebilir bir büyüme hedefiyle, müşterilerinin ürün ihtiyaçlarını ve servis beklentilerini piyasada farklılıklar yaratarak, en iyi anlayan ve karşılayan güçlü şirketlerden Başman Group of Companies, “Hoşgeldin 2019” yemeği düzenledi. İşte detaylar…

Reklam
10 Ocak 2019 - 15:56 - Güncelleme: 14 Ocak 2019 - 19:21
Reklam

Başman Group, “Hoşgeldin 2019” yemeği düzenledi!

Kuzey Kıbrıs’ta ürünlerinin, hizmetlerinin, iş yapış şekillerinin ve süreçlerin hem şirket çalışanları hem de müşteriler için daha etkin ve verimli olması adına yenilikçi bir yol izleyen şirketlerden Başman Group of Companies, “Hoşgeldin 2019” yemeği düzenleyerek yeni yılın gelişini kutladı.

5 Ocak 2019 Cumartesi akşamı Grand Pasha Hotel’de düzenlenen ortalama 150 çalışan ve eşlerinin katılım gösterdiği yemek, Başman Group’un özel tanıtım videosuyla başladı.

Açılış konuşmasını ise Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Başman yaparak, 2019 yılı için iyi dileklerini ilettikten sonra konuşmasına şirketin sloganı “Her Zaman İleriye” ile son verdi.

Gecede gerçekleşen ödül töreninden ise “Kıdem”, “En İyi Performams”, “En İyi Gelişim” ve “En İyi Satış Gösteren” çalışanlara daha birçok kategoride de olmak üzere ödüller verildi.

Törenden sonra, Başman Yönetim Kurulu, ödül alan çalışanlar ve Başman gelecek kuşak üyeleriyle (Başman çocukları) pasta kesimi gerçekleştirilerek, yapılan çekiliş sonucunda kazanan çalışanlara Avon Kozmetik’ten hediyeler dağıtıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türk Bankası münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Türk Bankası münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Creditwest Bank Ltd. münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Creditwest Bank Ltd. münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları