Reklam
  • Reklam
Astra Group projesinin güvenliği Okisan’a emanet..

Astra Group projesinin güvenliği Okisan'a emanet..

Kıbrıs ekonomisine ve Kıbrıs emlak sektörüne hızlı bir giriş yapan Astra Group, projelerinde de kurumsal çözüm ortakları seçiyor. Firmanın Boyracı 1 Residence projesinin güvenliği, Okisan imzası taşıyor.

Reklam
05 Ekim 2016 - 02:52 - Güncelleme: 10 Ekim 2016 - 00:32
Reklam

 

KKTC ekonomisi yakın zamanda güçlü bir grupla tanıştı; Astra Group ile.

Dikkat çeken projesi var Astra’nın. En büyük özellikleri ise düşündüklerini hemen hayata geçiriyor olmaları.

Örneğin Girne’nin merkezine, Girne’ye gelen herkesi karşılayacak dev bir residence projesi başlıyor yakın zamanda. 10 katlı proje; Girne’nin ve lüksün sembolü olmaya aday.

Çatalköy’de otel çalışması sürüyor. Butik bir otel olacak ama tasarımıyla ve içeriğiyle bölgede ayrı bir hava estirecek.

DAÜ’de yurt inşaatı, Alsancak’ta ise ultra lüks villa projesi hazır. KKTC’de villa algısını değiştirecek bir konsept ile geliyorlar..

Büyük projelere imza atan Astra Group, çözüm ortaklarını seçerken de kurumsal çizgisine önem veriyor.

 

Boyracı 1 Residence projesine Okisan imzası

Astra Group’un yine Girne’de tamamladığı Boyracı 1 Residence projesi de buna bir örnek. 8 katlı, farklı boyut ve tasarımlarda 54 daireden oluşan projenin güvenlik işlerini Okisan Güvenlik Kıbrıs Bölge Müdürlüğü üstlendi.

Tasarımı, işçiliği ve içeriği ile örnek bir residans konseptini oturtan Astra Group, projede güvenliğe de büyük önem verdi.

Okisan Güvenlik Kıbrıs Bölge Müdürü Metin Bulut, son teknoloji MOBESE ve 7/24 izleme merkezi entegreli IP kamera sistemi ile Boyracı 1’in güvenlik projesine imza attı.

 

Okisan Güvenlik Kıbrıs Hakkında

Türkiye’de güvenlik sektörünün lideri Okisan’ı Kıbrıs’a taşıyan Metin Bulut, markanın Kıbrıs Bölge Müdürlüğü’nü üstleniyor. Büyük ölçekli yatırımların proje müdürlüğünü yürütüyor, işlerin paylaşımını Okisan Güvenlik Kıbrıs’ın bayileri arasında yapıyor.

Okisan Güvenlik Kıbrıs Bölge Müdürlüğü, yakın zamanda da KKTC’nin en yeni üniversite yatırımı Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi’nin tüm güvenlik işlerini tamamladı. 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sosyal Sigortalar Dairesi Müdürlüğünden yeni karar!..
Sosyal Sigortalar Dairesi Müdürlüğünden yeni karar!..
Özmerhan Group, münhal açtı!..
Özmerhan Group, münhal açtı!..